Čajová súprava Frozen Smoby veľká s 30 doplnkami trblietavá

Popis produktu

Smoby veľká čajová súprava Frozen je krásne prepracovaná dievčenská hračka s motívom obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo. Dievčenská hračka spolu obsahuje 30 doplnkov: 4 veľké a 4 malé tanieriky, 4 sady príborov, 4 šálky, krčah na čaj, nádobku na cukor a mlieko. Dievčenská hračka je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Obrázky slávnych princezien Anna a Elsa určite upútajú a potešia každé najmenšie dievčatko, hračka je vhodná od 3 rokov. Hračka pre dievčatá podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy a dobrodružstvá spojené so stolovaním a výrobou čaju alebo si jednoducho môžu poklebetiť so svojimi kamarátkami. Taktiež je to skvelý doplnok ku kuchynkám Smoby.

Prostredníctvom čajovej súpravy Ľadové kráľovstvo sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom plastová súprava na prípravu čajového večierka Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné