Čajová súprava Bubble Cook Écoiffier na tácke so zákuskami s 33 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier detská čajová súprava Bubble Cook je krásna a štýlová súprava s riadikmi a zákuskami, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. Francúzsky výrobca Écoiffier je renomovaná spoločnosť so zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. 

S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať hostí a aký riad používať pri stolovaní a servírovaní. Rozmery detskej čajovej súpravy Bubble Cook sú 50*30*13 cm. Detský čajový set Bubble Cook je prevedený v ružovej, zelenej a oranžovej farebnej kombinácii. Detské riady sú obohatené aj o roztomilé obrázky koláčikov. Čajová súprava obsahuje dokopy 33 doplnkov, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie. Detské riady do kuchynky sú veľmi kvalitné a moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov.

V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 4 ružové hrnčeky s podšálkou, 4 čajové lyžičky, moderný oranžový čajník s oranžovou cukorničkou a zelená šálka na smotanu. V detskom čajovom sete nájdeme aj krásne a chutné koláčiky, ktoré sú uložené na zelenej tácke, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať svojim hosťom chutné občerstvenie. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický a čajový set pre deti. Čajová súprava je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku.  Detský čajový set Bubble Cook je vhodný a ideálny hlavne dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*30*13 cm
Rozmery balenia60*40*30 cm
Hmotnosť0,57 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.