Čajová súprava Máša a medveď Smoby porcelánová s 12 doplnkami

Popis produktu

Smoby porcelánová čajová súprava Máša a medveď je pekná hračka s motívom obľúbenej rozprávky, vhodná pre dievčatá od 3 rokov. Dievčenská hračka spolu obsahuje 12 doplnkov: 4 šálky, 4 tanieriky, nádobku na cukor a čaj s pokrievkami. Rozprávka Máša a medveď potešuje deti na celom svete už dlhý čas, preto detská čajová súprava určite upúta vaše dieťatko, hračka je vhodná od 3 rokov. Hračka pre dievčatá podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy a dobrodružstvá spojené so stolovaním a výrobou čaju alebo si jednoducho môžu poklebetiť so svojimi kamarátkami. Taktiež je to skvelý doplnok ku kuchynkám Smoby.

Prostredníctvom čajovej súpravy Máša a medveď sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Pestré farby zabezpečia, že súprava bude aj skvelým doplnkom do každej dievčenskej izby. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Okrem toho, že je to zábavný spôsob ako si krátiť čas, prispieva to aj k mentálnemu rozvoju detí. Naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s predmetmi, ktoré každodenne používajú dospelí sa približujú k tomuto svetu, k svetu dospelých. Na to je skvelým prostriedkom súprava na prípravu čajového večierku Smoby.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca hračiek pre deti. Hračky Smoby sú veľmi kvalitné a odolné, zamatové na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery balenia25*5*21 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,56 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné