Čajová sada Hello Kitty Écoiffier veľká s 33 doplnkami ružovo-oranžová od 18 mes

Popis produktu

Écoiffier čajová sada Hello Kitty je splneným snom každého malého dievčatka, ktoré túži mať svoju vlastnú štýlovú čajovú súpravu a spraviť pre svoje kamarátky alebo mamičku príjemné posedenie pri čaji. Detská čajová sada je navrhnutá v štýle svetoznámej a veľmi obľúbenej roztomilej mačičky Hello Kitty, ktorú zbožňujú dievčatká po celom svete. Čajový set Hello Kitty pre deti je vyrobený z kvalitných a na dotyk veľmi príjemných materiálov, ktoré sú zároveň vysoko odolné a bezpečné pre všetky detičky od 18 mesiacov. Detská čajová súprava v motíve Hello Kitty je tvorená až 33 štýlovými doplnkami, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej detskej kuchynke.

Čajová sada je vhodná nielen do každej detskej kuchynky, ale aj na každú detskú oslavu. Čajová súprava Hello Kitty je ideálna najmä pre dievčatká od 18 mesiacov a vďaka svojmu veselému dizajnu si s čajovou súpravou užijú veľké množstvo zábavy. Francúzsky výrobca Écoiffier je zárukou výroby kvalitných a bezpečných hračiek pre vaše malé ratolesti. Detská čajová súprava Hello Kitty pre deti je prevedená v troch farebných odtieňoch, a to vo svetloružovej, oranžovej a červenej farbe, ktoré spolu vytvárajú krásnu a dievčenskú kombináciu. Všetky riadiky, ktoré sú súčasťou súpravy Hello Kitty, sú zdobené obrázkami tejto roztomilej mačičky, vďaka čomu pôsobí ich celkový dizajn nielen moderne a elegantne, ale aj hravo a veselo.

Detská sada Hello Kitty obsahuje 4 tanieriky v štvorcovom tvare, sadu príborov, ktorý tvoria 4 vidličky, 4 nožíky a 4 čajové lyžičky, oranžové poháriky na nápoj, malá nádobka na mlieko alebo smotanu, 4 krásne šálky s uškom a podšálkou, malá a šikovná cukornička a nakoniec aj nádherný oranžový čajník na prípravu toho najlepšieho čaju. S detským čajovým setom Hello Kitty sa vaša malá princezná bude cítiť ako skutočná hostiteľka. Zároveň môže vaše dievčatko vďaka čajovej súprave nadobudnúť základné skúsenosti a znalosti týkajúce sa správneho stolovania, obsluhovania hostí či servírovania občerstvenia. 

Odporúčame.
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery45*30*13 cm
Rozmery balenia60*40*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,37 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.