Čajová sada Bubble Cook Écoiffier veľká s 34 doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Čajový set Bubble Cook je krásny a moderný set s riadikmi, ktoré sa hodia do každej detskej kuchynky. Detská čajová sada poteší každé malé dievčatko, ktoré chce pripraviť pre svoje najlepšie kamarátky príjemné popoludňajšie posedenie pri čajíku vo svojej detskej izbičke alebo v záhradke. Čajová súprava pre deti je vyrobená z veľmi kvalitných a odolných plastových materiálov, ktoré sú zamatové a príjemné na dotyk. Použité kvalitné materiály dodržujú európske štandardy bezpečnosti hračiek a aj certifikáty kvality. Francúzska spoločnosť Écoiffier je kvalitný výrobca hračiek pre deti, ktoré vaše malé ratolesti určite potešia. 

S detským čajovým setom si vaše detičky užijú veľa zábavy a príjemných chvíľ a nadobudnú základné znalosti o tom, ako správne obsluhovať hostí a aký riad používať pri stolovaní a servírovaní. Rozmery detskej čajovej súpravy Bubble Cook sú 28,5*19*8,5 cm. Detský čajový set je vhodný a ideálny hlavne dievčatká od 18 mesiacov, ktoré sa chcú cítiť ako skutočné hostiteľky. Detský čajový set Bubble Cook je prevedený v štyroch sviežich farbách, ako je ružová, červená, zelená a oranžová kombinácia. Čajová súprava obsahuje dokopy 34 doplnkov, s ktorými si vaša malá princezná môže vykúzliť dokonalé čajové posedenie.

Detské riadiky sú veľmi kvalitné a moderné a sú takmer na nerozoznanie od originálov. V čajovej súprave pre deti sa nachádzajú 4 ružové hrnčeky s podšálkou, 4 zelené štvorcové taniere, 4 červené poháriky, sada príborov oranžovej farby tvorená vidličkami, nožíkom a čajovými lyžičkami, moderný oranžový čajník s oranžovou cukorničkou, ružová šálka na smotanu a červený hrniec s pokrievkou. Všetky riadiky sú pekne uložené na veľkej zelenej tácke obdĺžnikového tvaru, takže vaša malá hostiteľka môže pohodlne a jednoducho servírovať svojim hosťom občerstvenie. Všetky doplnky sú krásne farebne zladené a vytvárajú tak harmonický a čajový set pre deti. Čajová súprava je ideálny doplnok k detskej kuchynke alebo k servírovaciemu vozíku. 

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery28,5*19*8,5 cm
Rozmery balenia60*40*25 cm
Hmotnosť0,40 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.