Futbalová bránka Finta steel football goal Exit Toys oceľový rám 300*200 cm

Popis produktu

Futbalová bránka Finta steel football goal od holandskej značky Exit Toys je vynikajúci darček pre všetkých mladých futbalistov a futbalistky už od 3 rokov. Čierna futbalová bránka je veľmi robustná a pevná, vďaka svojmu tvaru a praktickým rozmerom sa hodí do každej záhrady. S futbalovou bránkou Exit Toys si deti precvičia svoje futbalové triky kedykoľvek budú chcieť. Vďaka pevnej kotviacej sade bránku rýchlo a jednoducho upevníte o zem a hra sa môže začať.

Bránka pozostáva z galvanizovaného oceľového rámu, ktorý má povrch ošetrený práškovou farbou, takže vynikajúco odoláva poveternostným podmienkam a pýši sa vysokou odolnosťou proti korózii. Praktická čierna sieť s logom Exit Toys je na ráme upevnená originálnym spôsobom, vďaka ktorému sa futbalistom lopta nezasekne medzi rámom a sieťou. Skvelý doplnok predstavuje aj tréningová stena, ktorú si deti pripevnia na bránku a budú trénovať presnosť pri triafaní cez 4 otvory. 

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bránka sa vyznačuje pravým holandským štýlom, pomôže chlapcom a dievčatám športovať na čerstvom vzduchu. Pri hraní futbalu si spevňujú svalstvo na rukách a nohách, učia sa odhadovať vzdialenosti a presnosť pri streľbe na bránu.

Vlastnosti

  • galvanizovaný oceľový rám s práškovou farbou
  • vysoká odolnosť proti poveternostným podmienkam a korózii
  • rozmery 300*200*90 cm
  • váha 33 kg
  • holandský dizajn Exit Toys


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery200*300*90 cm
Hmotnosť33 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.