Robustné modré boby Snow Carver Blue Paw Patrol BIG s optimálnym carvingovým profilom od 5 rokov

Popis produktu

Modré boby Snow Carver Paw Patrol od nemeckého výrobcu BIG predstavujú skvelú zimnú hračku, s ktorou sa na snehu zabavia chlapci aj dievčatá už od 5 rokov. Špeciálne tvarovaný carvingový profil umožní ľahké kĺzanie bobov a rýchlu jazdu po zasnežených kopcoch. Zadná časť bobov zabraňuje vykĺznutiu dieťaťa počas jazdy a 2 držadlá mu dodajú istotu a stabilitu pri každom zjazde z kopca. Štýlové tmavomodré boby sú na svahu dobre viditeľné a sú vyzdobené nálepkami obľúbených psíkov z televíznej série Labková Patrola. Boby sú vybavené šnúrkou, vďaka ktorým si ich dieťa môže ľahko ťahať za sebou.

Boby sú vyrobené z vysokokvalitného plastu, sú mrazuvzdorné, odolajú teplotám do -20° C. Robustná a pevná konštrukcia sa vyznačuje vysokou nosnosťou až 60 kg. Rozmery bobov sú 99*53*19 cm. S bobami od nemeckého výrobcu BIG sa deti zabavia v snehu na dlhé hodiny. Prostredníctvom detských bobov sa rozvíjajú pohybové zručnosti detí, posilňuje sa svalstvo na nohách aj rukách. Rýchlou jazdou po kopcoch sa posilňuje aj odvaha detí, pri spoločných zimných radovánkach si deti rozvíjajú sociálne väzby so svojimi kamarátmi a získavajú skvelé zážitky. Deti sa pri bobovaní zároveň utužujú a budujú si silnú imunitu na čerstvom vzduchu.

Boby BIG sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodNemecko
Rozmery99*53*19 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.