Darčeky už pred Vianocami: Nakúpte a získajte darček navyše

  Kategórie: Akcie a zľavy,
4 min
21. okt'21

Nikdy nie je príliš skoro myslieť na nákupy vianočných darčekov. Možno si aj vy rok čo rok sľubujete, že tentokrát už naozaj začnete s výberom a nákupom darčekov v dostatočnom predstihu, no napokon sa aj tak tesne pred Vianocami predierate v nákupnom dome davom ľudí. Tento rok už naozaj nič nenechávajte na náhodu a začnite s vianočnými nákupmi hneď teraz. Naši Mackovia vás za to štedro odmenia. Rozdávame totiž kopec darčekov!

Nájsť dokonalý vianočný darček pre deti môže byť poriadne náročné a stresujúce. Našťastie, náš tím troch šikovných Mackov presne vie, čo poteší deti rôznych vekových kategórií - veeeľa darčekov, ktoré budeme rozdávať ku každej objednávke. Pohodlne sa usaďte a dovoľte našim malým pomocníkom s výberom perfektných vianočných darčekov pre vaše deti. Nazrite do našej bohatej vianočnej ponuky a nájdite si medzi hračkami tie, ktoré sú označené týmto symbolom

Darceky vianoce ikonka

a získajte jeden hodnotný darček pre svoje deti. Ku každej objednávke vám pribalíme jeden darček podľa vášho výberu. Ten poteší vaše ratolesti hneď dvojnásobne - hračkou a darčekom k nej.

Štedré Vianoce budú vďaka nám ešte o niečo štedrejšie. Odteraz až do Vianoc na vás v našom eshope čaká množstvo fantastických darčekov k hračkám z rôznych kategórií. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a potešte svoje deti hneď dvakrát. Všetky darčeky, ktoré budeme rozdávať, nájdete na jednom mieste kliknutím na tento odkaz.

Ku každej hračke označenej symbolom + DARČEK vám pribalíme ako darček druhú hračku, ktorá perfektne zapadne do konceptu hry a obohatí celú zábavu. V objednávke stačí potvrdiť váš darček a my sa už postaráme o dvojnásobné potešenie pre vaše deti. K vybraným kuchynkám vaše deti dostanú vaflovač, s ktorým vyčaria celej rodine chutné, sladké raňajky. Bábika k vašim deťom pricestuje s fľašou na mlieko, ktorá ešte viac umocní starostlivosť o milovanú bábiku. Školské lavice a tabule sa nezaobídu bez magnetických písmeniek a čísel a Mackovia pribalia vašim deťom aj niečo k detským domčekom, obchodíkom a dielňam.

Mackoviahračky sk 819x325 vianoce 2021

Vianoce budú ešte bohatšie

Množstvo kategórií v našom eshope znamená množstvo darčekov pre všetky deti, ktoré si vďaka milému prekvapeniu užijú Vianoce naplno. Stačí, ak v dostatočnom predstihu pred Vianocami kúpite v našom internetovom hračkárstve špeciálne označenú hračku a naši traja Mackovia sa postarajú o to, že vám k nej pribalíme hodnotný darček.

Hľadajte na našom eshope hračky so špeciálnym označením + DARČEK a pri vytváraní objednávky v 1. kroku si nezabudnite vybrať svoj darček. Pripomíname, že akcia sa vzťahuje iba na vybrané produkty, nie na celú kategóriu a k jednej objednávke je možné zvoliť si iba jeden darček. A aby ste nekupovali mačku vo vreci, tu si môžete pozrieť všetky darčeky, ktoré na vás pri vianočných nákupoch čakajú.

Vianočné darčeky kuchynka

V mnohých kategóriách hračiek sa na vaše deti tešia starostlivo vybrané hračky so špeciálnym označením, kúpou ktorých potešíte svoje ratolesti hneď dvojnásobne, no radosť prinesú aj vám. Veď kto by nechcel pri kúpe jedného vianočného darčeka získať ďalší úplne zadarmo?

Všetky tieto kategórie budú až do Vianoc ukrývať krásne hračky, ktoré k vám domov poputujú s darčekom. Neváhajte a začnite s nákupom vianočných darčekov už teraz. Kúpou darčekov v dostatočnom predstihu si zaistíte široký výber a čas na doručenie, nakúpite bez stresu a vďaka našej predvianočnej akcii budú vaše Vianoce o niečo štedrejšie. Nakuknite do mackovského zoznamu darčekov a pustite sa do nakupovania už dnes.