Black Friday: novembrové zľavy útočia aj u nás!

15. nov'18

Svetoznámy Black Friday dorazil aj k nám! Pripravte sa s nami na Vianoce z pokoja domova a teraz dokonca aj výhodnejšie. Využite fantastické Black Friday zľavy, vďaka ktorým nakúpite vysnívané darčeky pre vaše ratolesti a pritom ušetríte. Čakajú na vás nielen parádne hračky, ale aj doprava zadarmo a malé darčeky. Zažite Black Friday s nami!

Black Friday zľavy útočia aj u Mackov! Ste pripravení? Už od 16.11. do 30. 11. u nás môžete nakúpiť hračky pre deti v neuveriteľných zľavách a čaká vás ešte niečo navyše - doprava zadarmo a malé darčeky, vďaka ktorým urobíte deťom dvojnásobnú radosť. Potešte však nielen ich, ale aj seba, veď nakúpiť v parádnych zľavách pred Vianocami je ako splniť si krásny sen. Desiatky a desiatky zľavnených hračiek už čakajú na nových majiteľov!

To najlepšie z Black Friday

Počas Black Friday zliav u nás nájdete hračky pre všetky deti od tých najmenších až po malých školákov. Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť na nákup krásnych hračiek za fantastické ceny, ktoré sa objavujú iba raz do roka! Hľadajte hračky označené nálepkou Black Friday, no vyberajte rýchlo, pretože čas máte iba do konca novembra.

Hracia deka Cotoons Discovery Smoby so zľavou 50 %

Hracia deka cotoons smoby

Nádherná hracia deka Cotoons Discovery od Smoby už čaká na tie najmenšie deti, ktoré si v nej užijú dlhé hodiny poznávacích hier. Ružovo-zelená deka je chránená ochranným hniezdom, takže rodičia budú vedieť, že ich drobcom nič nehrozí. O pohodlie sa postará aj mäkučká podložka, na ktorej môžu detičky spočiatku ležať, prevaľovať sa a neskôr aj sedieť. Najzaujímavejším prvkom hracej deky je hrazda so samotnými hračkami, medzi ktorými nechýba plyšový kvietok, motýlik či kvetinka so zrkadlom. Hraciu deku získate počas Black Friday za 39,99 €.

Kuchynka Cheftronic Tefal Smoby so zľavou 46 %

Kuchynka elektronicka smoby

Najmodernejšiu kuchynku v našej ponuke by ste len ťažko hľadali! Oblé tvary, bielo-červená farebná kombinácia a svetelné či zvukové efekty teraz deťom zakúpite iba za 53,99 €. Na malých kuchárov čaká až 21 doplnkov, bez ktorých to v kuchyni jednoducho nejde! Výhodou kuchynky je, že je prístupná z viacerých strán, takže dovoľuje hru viacerých detí. Tie si počas varenia a pečenia zdokonaľujú komunikačné schopnosti, socializujú sa a napodobňujú dospelých. Plne vybavená kuchynka so spotrebičmi a doplnkami im v detskej izbičke jednoducho nesmie chýbať.

Pracovná dielňa Autá Mack Truck Smoby so zľavou 50 %

Koľkokrát už váš malý pretekár videl rozprávku Autá? Ak nehovorí o ničom inom, je jasné, čím ho zaručene potešíte. Pracovná dielnička-vozík s 28 doplnkami je ako stvorená pre chlapcov vo veku od 3 rokov, ktorých fascinujú skrutky, skrutkovače, skladanie autíčok a všetko, čo k práci v dielni patrí. Vozík s dielňou Autá Mack Truck, ktorý teraz kúpite iba za 44,49 € má praktický držiak a kolieska, takže malý majster si môže svoju dielňu rozložiť na akomkoľvek mieste. A čo je najdôležitejšie - nechýba ani legendárne autíčko McQueen!

Odrážadlo Bubble Go 2v1 Smoby so zľavou 41 %

Odrazadlo bubble go smoby

Hľadáte spôsob, akým podporiť pohyb vašich detí? Zaostrite na toto veselé odrážadlo Bubble Go 2v1 od Smoby. Červeno-zelené odrážadlo vhodné pre deti od 6 mesiacov bude rásť spolu s ním. Spočiatku na ňom dieťatko iba sedí a necháva sa voziť, neskôr, s pribúdajúcim vekom a zručnosťami už na ňom bude jazdiť samo ako profesionál. Kvalitné odrážadlo Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo s odnímateľnou opierkou a rodičovskou rúčkou, ktorú môžete takisto odmontovať. Najmenšie deti počas prechádzok s určitosťou zabaví melodický panel s hračkami Activity. V rámci Black Friday zliav ho môžete mať doma už za 86,99 €.

Drevený futbalový stôl Champions Smoby so zľavou 45 %

Futbalovy stol champions smoby

Nájdu sa medzi vašimi deťmi vášniví futbalisti? Ak ste odpovedali áno, zbystrite pozornosť! Drevený futbalový stôl Chapmions môžete deťom kúpiť pod stromček za skvelých 125,99 €. Futbalový stôl vysoký až 130 cm zabaví všetkých členov rodiny, ale aj kamarátov. Hra určená pre 2-4 osoby, ktorú všetci poznáme pod názvom kalčeto, ani po rokoch nestratí na popularite, takže investovať do tejto parádnej hračky sa určite oplatí. Futbalov stôl má pevnú robustnú konštrukciu, vďaka ktorej zvládne aj hrubšie zaobchádzanie, ktorému sa pri vášnivej hre určite nevyhnete.

Ste pripravení na Black Friday? Od 16. do 30. novembra na vás čakajú obľúbené hračky s extra zľavami, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Nezabudnite, že doprava je v tomto čase úplne zadarmo a ku všetkým objednávkam vám pribalíme aj malý darček!

Black Friday zľavy