Mackov adventný kalendár

01. dec'18

Viete si predstaviť Vianoce bez adventného kalendára? Ani naši Mackovia nie. Práve preto si pre vás a vaše detičky pripravili špeciálny adventný kalendár. Špeciálny preto, lebo nebude plný sladkostí, ale hračiek a chýbať nebudú ani súťaže. Ste pripravení? Lebo my sa už nevieme dočkať, až vám ho odkryjeme!

Ešte predtým vám však prezradíme, ako tento Mackov adventný kalendár vlastne vznikol. Kedysi dávno pred Vianocami sa naši traja Mackovia Oli, Mila a Bruno dozvedeli, že deti dostávajú každý rok adventné kalendáre s 24 tajomnými okienkami. Každý deň si jedno otvoria a nájdu v ňom malú sladkú čokoládku, ktorá im spríjemní deň.

Mackom táto myšlienka veľmi dlho nedala spávať, a tak premýšľali, prečo by aj oni nemohli mať svoj vlastný adventný kalendár. Sladkosti im však v bruškách spôsobovali samú neplechu a navyše ich z nich boleli zúbky. Nakoniec však dostali skvelý nápad! Pracujú predsa v hračkárstve, tak prečo by ich adventný kalendár nemohol byť namiesto čokoládok plný hračiek?

800x500 sk

Každý deň jeden výherca

Počas adventu, teda v období od 1.12. do 24.12. čaká na našom webe adventná súťaž na všetkých zákazníkov, ktorí v tomto čase nakúpia ľubovoľné hračky. A keďže ide o adventný kalendár s 24 políčkami, aj výhercov bude 24. Každý deň vyžrebujeme jedného šťastlivca, ktorý sa do súťaže zapojí práve s číslom vytvorenej objednávky. To však nie je všetko! Mackovia si pre vás pripravili ešte jedno malé prekvapenie - každý deň si budete môcť vybrať jednu z dvoch hračiek, ktorú by ste pre svoje deti chceli vyhrať viac a práve tá k vám v prípade výhry nakoniec poputuje.

Tak ako každá súťaž, aj táto musí mať isté pravidlá. Mackovia chcú dopriať výhru každému, preto sa rozhodli, že s jednou objednávkou môžete vyhrať iba raz. Ak sa teda stane, že hneď 1. decembra vyhráte, s výhernou objednávkou sa už zapojiť nemôžete. Vždy v nasledujúce ráno sa nielen na našom webe, ale aj na facebooku dozviete meno šťastného výhercu. Všetkých 24 výhier Mackovia po ukončení adventného kalendára zabalia a naraz pošlú výhercom. Na nové hračky si vaši drobci síce budú musieť chvíľu počkať, no vďaka tomu budú mať Vianoce hneď dvakrát! A kto by nechcel mať Vianoce dvakrát do roka?

Ako adventný kalendár funguje?

Čo by to bol za adventný kalendár, keby nemal nejaké pravidlá? Veď aj ten čokoládový nemôžete spapať celý na jedno posedenie. Verte nám, Mackovia to už skúšali a veru to nedopadlo dobre. Preto vám radšej spísali pravidlá a podmienky, ktorými sa bude riadiť celá adventná súťaž.

  1. Nakúpte u nás v čase od 1.12. do 24. 12. akékoľvek hračky
  2. Otvorte si Mackov adventný kalendár, ktorý nájdete tu
  3. Vyberte si jednu z dvoch hračiek, ktorú chcete vyhrať a napíšte k nej číslo objednávky
  4. Vždy na nasledujúci deň ráno sa dozviete meno výhercu na našom webe a na facebooku
  5. Nezabúdajte, že s číslom výhernej objednávky sa nemôžete zapojiť viackrát
  6. Všetky výhry budú odoslané po ukončení adventného kalendára

Tak čo poviete, páči sa vám takáto forma adventného kalendára, z ktorého vaše deti nebudú bolieť zúbky? Prvé okienko môžete otvoriť už dnes! Stačí kliknúť tu a Mackovia vás prenesú do zázračného adventného kalendára.