Obujte deťom kopačky! Futbal je skvelý šport pre deti

Zdravie dieťaťa
03 júl '16
 2655
Európske futbalové majstrovstvá sú v plnom prúde. Náš tím už síce vypadol, no to nebráni našim malým Hamšíkom a Ronaldom aby sa z futbalu tešili a teplé letné dni trávili s futbalovou loptou. Prečo naše deti tak veľmi milujú futbal a čím potešiť srdce malého futbalistu? Tak na to sme sa pozreli. Kde...

Našli sme pre vás Dory!

Tipy na hračky
30 jún '16
 4228
Pamätáte sa na urečnenú a zábudlivú rybičku Dory, ktorá pred pár rokmi pomáhala Marlinovi nájsť jeho syna Nema? Obľúbená modrá rybka je späť! V júni zavítala do kín ako hlavná postava nového filmu od Pixaru Hľadá sa Dory. Spolu s ňou sa na filmové plátna vrátili aj starí známi kreslení hrdinovia. Po...

Riziká slnečného žiarenia a ako sa voči nim brániť

Zdravie dieťaťa
20 jún '16
 1752
Na leto sa tešíme celý rok. Horúce letné dni strávené na záhrade, v horách, pri bazéne alebo pri mori sa pomaly blížia. Slnečné lúče nás zafarbia krásne do hneda a ani o príjem vitamínu D sa nemusíme báť. Netreba však zabúdať na riziká spojené so slnkom. Spálenej pokožke našich najmenších, slzičkám a...

Hračky na dovolenku, ktoré vaše deti zabavia

Prvé roky dieťaťa / Tipy na hračky
17 jún '16
 6366
Letná dovolenka je obdobie zaslúženého oddychu, na ktorý sa tešíme celý rok. Tí, ktorí sú už rodičmi, nám dajú za pravdu, že dovolenka s deťmi je o čosi náročnejšia ako dovolenka s priateľmi alebo len s partnerom vo dvojici. Ako si najlepšie vychutnáte relax so svojimi ratolesťami? Pripravili sme pre...

Top detské šmykľavky do záhrady

Tipy na hračky
09 jún '16
 2320
Leto je tu a sním aj zábava na záhrade, v bazéne na toboganoch či doma na šmykľavke. Slnečné počasie si jednoducho treba vychutnať naplno. Máme pre vás tipy ako vybrať tú správnu šmykľavku pre vaše dieťa.   Každé dieťa túži mať doma vlastné detské ihrisko, v ktorom nesmie chýbať šmykľavka. Tú môžete...

Kupujete domček pre deti? Na toto nezabudnite!

Tipy na hračky
03 jún '16
 1287
Detské domčeky sú v dnešnej dobe neuveriteľne populárne. Deti zabavia na dlhú dobu a najmä si v nich poriadne precvičia svoju predstavivosť. No a krásny farebný domček zasa rozjasní celú záhradu. Kvôli bezpečnosti svojich detí, ale aj trvanlivosti domčeka, by ste mali dbať na niekoľko dôležitých zásad. UV...

Ako sa pripraviť na príchod bábätka

Bábätko a batoľa
26 máj '16
 1479
Príchod bábätka znamená pre rodičov veľkú zmenu. Zrazu je tu malý človiečik úplne závislý od mamičky a otecka. Všetko je preň v tomto novom svete nové. Spoznáva samo seba, rodičov a svoje okolie. Malé telíčko potrebuje špeciálnu starostlivosť. V našom zozname nájdete všetko, čo budete potrebovať pre...

Čo kúpiť dieťaťu k prvým narodeninám?

Bábätko a batoľa / Tipy na hračky
20 máj '16
 19061
Malé deti potešíte jednoducho. Akákoľvek hračka, či maškrta im vyčarí obrovský úsmev na tvári. No ako to už z deťmi býva, ich záujem odletí tak rýchlo, ako prišiel. Namiesto hromadenia hračiek v detskej izbe, zvoľte takú, ktorá vydrží aj niekoľko rokov a bude pre dieťa stále zaujímavá. Prvé narodeniny...

Nechajte deti zaboriť sa do hliny

Akcie a zľavy
15 máj '16
 1988
Deti už od útleho veku napodobňujú dospelých. Starajú sa o svoje bábiky, pečú koláče a vyťahujú mamine šaty zo skrine. Ich najväčším idolom je zvyčajne mamička a otecko. Hrou na dospelých sa rozvíjajú a nadobúdajú sociálne zručnosti. No dokážu sa naučiť oveľa viac. Hrou na záhradníka napríklad spoznávajú...

Týchto 6 zábavných aktivít zlepší motoriku vášho drobca

Zdravie dieťaťa
13 máj '16
 1904
Hrou sa deti nielen učia, ale posilňujú si aj celú pohybovú sústavu. Pohyb na čerstvom vzduchu deťom prospieva a chráni ich pred zdravotnými ťažkosťami. Už od útleho veku si dieťatko hrou rozvíja jemnú, ale aj hrubú motoriku. Vypnime teda počítače a televízory, ide sa von! Fúkanie a pukanie mydlových...

Zdravé recepty, po ktorých sa budú vaše deti zalizovať

Varíme pre deti
06 máj '16
 8413
Zdravie našich detí je pre nás to najdôležitejšie. Vo veľkej miere ho vieme ovplyvniť aj my samé. Deti sa učia zdravým stravovacím návykom od najútlejšieho veku od svojich rodičov. Mali by sme im preto pripravovať jedlo, ktoré je chutné, ale aj zdravé. Naučíme vás pár receptov, po ktorých sa bude váš...

25 nápadov na dekoráciu detskej izbičky

Tipy na hračky
30 apr '16
 2959
Detská izbička je kráľovstvom pre vaše dieťa. Medzi štyrmi stenami sa odohrávajú tie najväčšie dobrodružstvá. Či už máte doma dievčatko, chlapčeka alebo malinké bábätko, prinášame vám 25 tipov, ako jednoducho nadekorovať detskú izbu a vytvoriť skutočne rozprávkovú atmosféru u vás doma. Namaľujte...