Hry a hračky

Charakteristický znak byvola sa na hračkách zobrazil po prvýkrát v roku 1966, avšak história tejto nemeckej hračkárskej spoločnosti siaha až do roku 1938. Symbol zvieraťa byvol pre logo spoločnosti nebolo vybrané náhodne. Charakterizuje vysokú odolnosť a masívnosť hračiek. Odolnosť hračiek je testovaná prostredníctvom vlastných i externých laboratórií.

Nemecká precíznosť

Vývoj a výroba hračiek je v nemeckom meste Burghaslach. Ročne opúšťa fabriku vyše milión výrobkov.
Na produkty spoločnosti BIG sa kladú vysoké nároky na bezpečnosť pri hraní. To isté platí na farebnosť, ktorú zabezpečuje UV filter.

Nie sú to len odrážadlá

Spoločnosť sa orientuje na hračky, pri ktorých sa rozvíja motorika detí. Hračky BIG sú známe hlavne svojimi održádlami, hračkami do piesku, autíčkami a stavebnicami Bloxx.
Všetky plastové hračky BIG ekologické. Sú pevné a neničia sa, sú recyklovateľné a zdravotne neškodné pre deti.

Pri pohľade na akúkoľvek hračku značky BIG vám okamžite udrie do očí symbol byvola. Ten symbolizuje silu, odolnosť a robustnosť - vlastnosti charakteristické pre každú hračku BIG. Značke BIG záleží na prvotriednej kvalite vybraných materiálov a na dlhej životnosti hračiek. Hračky BIG sú vyrábané za použitia tých najmodernejších technológií a na konci výrobného procesu je každá hračka podrobená finálnej kontrole kvality.

Výrobca BIG si tiež potrpí na ekologické materiály, vďaka ktorým sú hračky recyklovateľné a šetrné k životnému prostrediu. Už od prvého návrhu hračky je pre značku BIG dôležitá aj bezpečnosť pri hre, preto sú produkty pravidelne testované spoločnosťou TÜV. Ponuka nemeckej značky BIG je bohatá najmä na detské odrážadlá a vozidlá, ktoré pomáhajú rozvíjať detskú motoriku a spevňovať svalstvo na nohách.

Power Worker
Power Worker

Power Worker

Modelový rad BIG Power Worker prináša úžasné pracovné autá do piesku s pohyblivými súčasťami. Vďaka realistickému prevedeniu a dizajnu strojov BIG Power Worker sa vaše deti premenia na ozajstných stavbárov. Bager, nákladné auto či nakladač budú odteraz súčasťou každej hry v pieskovisku.

zisti viac
Outdoor

Outdoor

Hry v záhrade sa nezaobídu bez kvalitných a krásnych hračiek. Značka BIG deti poteší odolnými outdoorovými hračkami, s ktorými si vaše ratolesti spestria dni na čerstvom vzduchu v lete i v zime. Čakajú na ne hojdačky, pieskoviská, sánky aj iné hračky, ktoré výborne zabavia a zároveň pomôžu zlepšiť kondíciu a posilniť svalstvo.

zisti viac
Peppa Pig
Peppa Pig

Peppa Pig

Hračky s motívom prasiatka Peppa Pig sú inšpirované britským rozprávkovým seriálom o prasiatku Peppa v červenej sukni, ktorá miluje čokoládové zákusky, výlety a váľanie sa v blate. S prasiatkom Peppa a značkou BIG si vaše deti postavia originálne stavebnice s figúrkami z obľúbenej rozprávky.

zisti viac

ostatné stavebnice PlayBIG BLOXX

BUDE SA VÁM PÁČIŤ!

Chodítko a kočík a príves Buggy 3v1 BIG

 : BIG56255
Skladom
68,99 €42,99 €

Odrážadlo štvorkolka Quad BIG

 : BIG56410
Skladom
99,99 €66,99 €