Striekajúca veľryba BIG

Popis produktu

BIG striekacia vodná veľryba je osviežujúca letná hračka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Osviežujúca preto, že veselá veľryba s obrovským úsmevom v modrej farbe, má v rukáve skvelý trik, ktorý sa zapáči nielen deťom, ale aj dospelým. Po napojení striekajúcej veľryby na bežnú záhradnú hadicu, jej čiapka vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti od tlaku vody. Už počas stúpania sa čiapka veľryby začne točiť a tak deťom poskytne v letných, častokrát neznesiteľných, horúčavách chladné osvieženie. Plast, z ktorého je detská hračka vyrobená obsahuje UV filter, ktorý chráni farbu pred vyblednutím a hračka je tak krásna a žiarivá dlhý čas, presne tak ako v prvý deň. 

V letných zábavkách BIG vodnej veľrybe nezabráni ani nerovný povrch v záhrade, pretože ventil na jej hlave sa dá manuálne upraviť, aby voda po spustení striekala priamo hore a veľryba pre deti tak môže spustiť očakávanú sprchu. Veselými farbami veľryba priláka každého, deti sa pri ňom po vyčerpávajúcich prázdninových hrách veľmi radi osviežia a stane sa ich každodenným spoločníkom. Rodičia nemusia svojim najmenším závidieť takéto skvelé osvieženie, lebo čiapka veľryby vyletí do takej výšky ako chceme, preto sa pri nej môžu v lete zabaviť malí aj veľkí.

BIG je nemecký výrobca, ktorý ktorá má medzinárodne vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných materiálovBIG striekacia vodná veľryba má rozmery 27*27*45 cm, s hmotnosťou 0,5 kg, takže nezaberie veľa miesta, na hračku je poskytnutá záruka 3 roky.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery27*27*45 cm
Celková výška45 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,5 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.