Vedro set do piesku Sansibar BIG 7 kusov od 18 mes

Popis produktu

Set do piesku vo vedierku Sansibar je fantastická sada hračiek do piesku vhodná od 18 mesiacov. Dizajn vedro setu je inšpirovaný populárnou letnou destináciou Sansibar, ktorá sa nachádza na nemeckom ostrove Sylt. Symbolom Sansibaru sú 2 prekrížené meče, ktoré dodávajú tomuto miestu pirátsky šmrnc. Preto je táto sada výborným darčekom pre malých pirátov. Vedierko má čiernu farbu s obrázkom mečov, má praktické sitko vo vrchnej časti. Súčasťou vedro setu sú hrable a lopatka v žltej farbe. Pri hre v piesku sa deti zabavia aj s 2 formičkami.

Modrá krhlička, ktorá je súčasťou setu Sansibar sa dá použiť aj na polievanie kvietkov alebo na hru vo vode. Vedierko s formičkami je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.  Big využíva pri výrobe zdraviu neškodné a kvalitné materiály. Na set do piesku je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky, je vhodný pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Manipuláciou s hračkami v piesku sa rozvíja jemná motorika a vymýšľaním dobrodružných pirátskych príbehov sa zas rozvíja detská fantázia a kreativita, preto je súprava v vedierku Big vynikajúcou hračkou pre všetky najmenšie deti.

Big je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky Big. Plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že detská súprava do vody alebo do piesku si udrží žiarivé farby po dlhé roky jej používania. Vaše deti sa s ňou budú hrať dlhé roky bez vyblednutia farieb. Všetky súčasti detského setu do piesku sú vyrobené tak, aby s nimi mohli ľahko manipulovať aj najmenšie deti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery18*18*36 cm
UV filterÁno
Hmotnosť0,3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.