Stavebnica PlayBIG Bloxx BIG Hello Kitty na farme 18 kusov od 1,5-5 rokov

Popis produktu

BIG stavebnica PlayBIG Hello Kitty je nádherná dievčenská hračka s motívom farmy. Je tvorená 18 dielikmi, ktoré spolu tvoria mini farmu s plotom, bránou a traktorom. V balení nájdete 1 figúrku mačičky a tiež koníka, ktorý sa pasie na lúke. Mačička Hello Kitty je veľmi pracovitá, pomocou svojho traktora sa sama stará o veľkú farmu. Dievčenská skladačka je vhodná pre deti už od 18 mesiacov. Detská stavebnicažiarivé farby a vďaka slávnej mačičke Hello Kitty sa zapáči každému dievčatku. Jednotlivé kocky do seba všelijako zapadajú, preto sa stavebnica dá poskladať rôznymi spôsobmi a deti si môžu vymýšľať rôzne rozprávkové príbehy. Najlepší znak stavebnice pre deti BIG je to, že je kompatibilná so stavebnicami LEGO. Vaše najmenšie deti si teda môžu skombinovať kocky LEGO a BIG a postaviť ešte väčšie, ešte lepšie domčeky, ešte krajšie a zaujímavejšie hrady, zámky a iné stavebné diela.

Detské stavebnice LEGO či BIG sú nielen veľmi zábavnou a veselou hračkou, ale majú obrovský význam pri vývine dieťaťa. Keď dieťatko plánuje, navrhuje, vymýšľa, stavia a búra všelijaké domčeky, hradby a bunkre, rozvíja pri tom svoju fantáziu, predstavivosť, kreatívne myslenie. Keď uvažuje nad tým, ako do seba jednotlivé kocky zapadajú, rozvíja aj svoje logické myslenie. Ďalej sa prostredníctvom detskej skladačky rozvíjajú aj pohybové zručnosti a jemná motorika, deti spoznávajú farby a tvary, učia sa o nových veciach. Zakúpte teda túto úžasnú pestrofarebnú rozprávkovú skladačku svojim najmenším, aby tvorili, vymýšľali, zabávali sa a rozvíjali svoju kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky a plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je krásna a žiarivá presne ako v prvý deň. Nemecký výrobca je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery20*20*13 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,4 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.