Odrážadlo Baby Porsche BIG s klaksónom červené od 18 mes

Popis produktu

BIG odrážadlo pre deti v tvare športového auta Porsche je licencovaný produkt, vyrobený v spolupráci s Porsche. Odrážadlo v klasickej červenej farbe s nostalgickými bielymi pruhmi dekorujú kvalitné nálepky a originálne logo Porsche, ktoré zdôrazňujú realistický ráz. Športové autíčko je vhodné pre deti od 18 mesiacov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto jedinečnom odrážadle trénovať svaly na nohách, posilovať motorický i pohybový vývoj. Odrážadlo BIG v štýle auta Porsche môže slúžiť deťom až do troch rokov. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je vybavený novým typom riadenia, vďaka ktorému sa dieťa dokáže otočiť aj na veľmi malom priestore. Otáča sa do strán o 30°.

Športový volant je navyše vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla Baby Porsche majú profilované tiché pneumatiky a typické ráfiky s piatimi lúčmi. Sedadlo na odrážadle Big je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. Ergonomicky tvarovaná sedačka má vybratie na koleno, takže väčšie deti sa môžu na odrážadle voziť podobne ako na kolobežke. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom.

Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka Big poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Odrážadlo Porsche je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Vlastnosti

 • detské autíčko v podobe porche
 • žiarivá červená farba
 • nízka hmotnosť
 • nadštandardná záruka 3 roky
 • volant sa otáča o 30°
 • nosnosť 50 kg
 • vhodné od 18 mesiacov
 • extra tiché kolesá
 • funkčný klaksón
 • dostatočne široké sedadlo pomáha správnemu vývinu bedrových kĺbov
 • pomáha s rozvojom pohybových zručností
 • kvalitný nemecký výrobok z odolných materiálov
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery71*34*41 cm
Celková výška41 cm
Rozmery balenia72*29*35 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,9 kg
Nosnosť50 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.