Odrážadlo motorka Bike Girl BIG ružové od 18 mes

Popis produktu

Detské odrážadlo Bike od nemeckého výrobcu hračiek BIG je kvalitná pohybová pomôcka vo forme motorky pre dievčatká. Detské odrážadlo je vyhotovené v krásnej kombinácii ružových odtieňov, v prednej časti má dve veselé očká a krásne nálepky, ktoré umocňujú detský ráz vozidielka. Odrážadlo pre deti v peknom dizajne je vyrobené z kvalitného a odolného plastu, ktorý vám poslúži dlhý čas. Motorka pre deti prináša vášmu dievčatku nielen radosť a zábavu, ale zároveň jej pomáha pri rozvoji pohybových schopností. Motorka má len dve široké kolieska, takže dieťa na nej musí udržiavať rovnováhu. Dievčenské odrážadlo, motorka Bike vynikajúcu ergonómiu a nízke ťažisko pre maximálnu bezpečnosť vášho dieťatka.

Motorka pre detiširoké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri. Využite krásne počasie a doprajte svojmu dieťatku veselé chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky. Odrážadlo je vhodné pre dievčatá od 18 mesiacov až do veku 3 rokov. Motorka disponuje stabilnými kolieskami a pohodlným ergonomicky tvarovaným sedadlom, na dosiahnutie čo najväčšieho pohodlia. Riadítka majú obmedzovač pohybu, ktorý znižuje riziko prevrátenia. Rozmery odrážadla pre dievčatá sú 67x31x46 cm. Sýte farby sú pred poškodením slnkom chránené ÚV stabilizátormi. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Odrážadlo je testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland a vyrobené v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery67*31*46 cm
Celková výška46 cm
Rozmery balenia64*30*46 cm
Výška sedacej plochy29 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Nosnosť25 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.