Vodná hra Waterplay Vikingovia BIG skladacia s figúrkami modrá

Popis produktu

Úžasné dobrodružstvo zažijú vaše deti pri skladacej vodnej hre Waterplay Vikingovia značky BIG. Skladacia vodná dráha má patentované spoje, ktoré sa jednoducho uzamknú a neprepúšťajú vodu. Sústava vodnej dráhy obsahuje kľuku na poháňanie vody, aby mohla dračia loďka divoko brázdiť riekou. Vodná hra Vikingovia bola vyrobená podľa licencie nemeckého rozprávkového seriálu Vicky Viking, ktorý rozpráva príbeh o malom vikingskom chlapcovi Vickym, synovi náčelníka Vikingov, ktorý má preukázať skutočnú vikingskú odvahu. Súčasťou súpravy Waterplay Vikingovia je vikingská loď a dve postavičky - Vicky a jeho kamarát Ylvie.

Vodná hra Waterplay Vikingovia značky BIG obsahuje dokopy až 16 dielov. Hračka má žiarivú modrú farbu, ktorá evokuje detské hry vo vode. Skladacia vodná dráha je vhodná pre chlapcov aj dievčatá vo veku od troch rokov. Po rozložení má veľké rozmery 90 x 50 cm, takže sa sňou zahrá viac detí naraz, poskladaná však nezaberá veľa miesta. Detská vodná hra Vikingivia BIG je chránená ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Značka BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky. Vodná hra Vikingovia BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery89*52*10 cm
Celková výška9,5 cm
Rozmery balenia55*45*46
Celková dĺžka89 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,3 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.