Plachta k pieskoviskám BIG červená

Popis produktu

Veľká krcia plachta značky BIG zabezpečí, že sa do piesku nedostanú nafúkané nečistoty, zabráni vniknutiu zvierat do piesku a odizoluje pieskovisko od vody v prípade dažďa. Pevná a odolná krycia plachta má rozmery 165 x 165 cm a uzatvára sa pomocou šnúrky s istiacou brzdou. Pre uskladnenie plachtu v priebehu niekoľkých sekúnd zložíte a môžete odložiť.

Krycia placha na všetky detské pieskoviská BIG je chránenéá ÚV stabilizátormi, takže rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Krycia plachta BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery165*165 cm
Rozmery balenia25*24*5 cm
Celková dĺžka165 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.