Bazén s krytom a pieskovou filtráciou Wood pool Exit Toys oceľová konštrukcia 400*200*122 cm hnedý od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Wood pool od holandskej značky Exit Toys je priestranný bazén s rozmermi 400*200*122 cm, v ktorom sa okúpu rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný a pevný bazén v hnedom vyhotovení so vzorom dreva ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii. Bazén je vďaka 12 pevným kovovým nohám veľmi stabilný, prístup k nemu umožňuje rebrík s protišmykovými schodíkmi.

Kvalitné pieskové filtračné čerpadlo zabezpečuje bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju čistí. Bazén je vybavený priehľadným krytom s okienkami, ktorý pomôže v bazéne dlhšie udržať príjemnú teplotu vody a takisto zabráni tomu, aby sa do bazéna dostali nečistoty. Kryt v tvare kupoly je vybavený pružinovým mechanizmom, dá sa jednoducho otvárať a zatvárať podľa potreby. Objem bazéna je 8870 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom.

Celková váha bazéna je 162 kg a plocha na plávanie má rozmery 370*180 cm s odporúčanou hĺbkou vody 110 cm. Rozmery bazéna s krytom sú 460*253 cm, s celkovou výškou 222 cm. V bazéne sa pohodlne okúpe 6 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho 3-vrstvový plášť pozostáva z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže sa vyznačuje vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Piesok do filtrácie nie je súčasťou balenia. Originálny bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie osviežujúce zážitky na dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery400*200 cm
Hmotnosť162 kg
Objem L8870 l
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.