Bazén s krytom a filtráciou Lime pool Exit Toys oceľová konštrukcia 300*200*65 cm zelený od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s krytom a filtráciou Lime pool od holandskej značky Exit Toys je nadzemný bazén s rozmermi 300*200*65 cm, s ktorým sa zabavia rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný bazén v zelenom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii a poveternostným podmienkam. Bazén je vďaka 10 pevným kovovým nohám veľmi stabilný a stojí pevne na mieste. O čistotu vody sa postará kazetové filtračné čerpadlo, ktoré zabezpečuje bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju čistí.

Bazén je vybavený priehľadným krytom, ktorý bráni znečisteniu vody v bazéne a takisto pomáha udržiavať stálosť jej teploty. Kryt v tvare kupoly je vybavený originálnym kĺbovým mechanizmom, vďaka ktorému sa dá ľahko otvárať a zatvárať podľa potreby. Objem bazéna je 3700 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom. Celková váha bazéna je 42 kg a plocha na plávanie má rozmery 300*200 cm s odporúčanou hĺbkou vody 55 cm. Celkové rozmery bazéna s krytom sú 343*251 cm. V bazéne sa pohodlne okúpu 4 dospelé osoby alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho plášť pozostáva z odolného a hrubého PVC materiálu, ktorý sa pýši vysokou životnosťou.

Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Nadčasový bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie tie najlepšie osviežujúce zážitky na dlhé roky. Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a prvotriednou kvalitou, takže vám vydržia dlhé roky.


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery300*200*65 cm
Hmotnosť42 kg
Objem L3700 l
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.