Bazén s filtráciou Lime pool Exit Toys kruhový oceľová konštrukcia 360*76 cm zelený od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Lime pool od holandskej značky Exit Toys je nadzemný kruhový bazén s rozmermi 360*76 cm, s ktorým sa zabaví celá rodina. Robustný bazén v zelenom vyhotovení ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii a poveternostným podmienkam. Bazén je vďaka 10 pevným kovovým nohám veľmi stabilný a stojí pevne na mieste. O čistotu vody sa postará kazetové filtračné čerpadlo, ktoré zabezpečuje bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju čistí.

Objem bazéna je 6125 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom. Celková váha bazéna je 26 kg a plocha na plávanie má priemer 340 cm a hĺbku 70 cm. V bazéne sa pohodlne okúpe 5 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Plášť bazéna pozostáva z odolného a hrubého PVC materiálu, ktorý sa pýši vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Tento skvelý kompaktný bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie tie najlepšie osviežujúce zážitky na dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, vydržia vo vašej záhrade dlhé roky a poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery360*76 cm
Hmotnosť26 kg
Objem L6125 l
Priemer360 cm
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.