Bazén s krytom pieskovou filtráciou a tepelným čerpadlom Black Leather pool Exit Toys oceľová konštrukcia 540*250*100 cm čierny od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Black Leather pool patrí so svojimi rozmermi 540*250*100 cm k najväčším bazénom od holandskej značky Exit Toys, pohodlne sa v ňom okúpu rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný bazén v tmavom vyhotovení s luxusným vzhľadom čiernej kože a ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii. Bazén je vďaka 14 pevným kovovým nohám veľmi stabilný, prístup k nemu umožňuje rebrík s protišmykovými schodíkmi.

Kvalitné pieskové filtračné čerpadlo zabezpečuje bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju čistí. K nemu je pripojené aj tepelné čerpadlo, ktoré dokáže ohriať vodu až na 40 stupňov Celzia, takže si užijete kúpanie aj v chladnom počasí. Multifunkčný priehľadný kryt s okienkami pomáha dlhšie udržať príjemnú teplotu vody v bazéne a takisto bráni tomu, aby sa do bazéna dostali rôzne nečistoty. Kryt v tvare kupoly je vybavený pružinovým mechanizmom, dá sa jednoducho otvárať a zatvárať podľa potreby. Objem bazéna je 12600 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom.

Celková váha bazéna je 206 kg a plocha na plávanie má rozmery 510*210 cm s odporúčanou hĺbkou vody 90 cm. Rozmery bazéna s krytom sú 610*320 cm, s celkovou výškou 220 cm. V bazéne sa pohodlne okúpe 9 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho 3-vrstvový plášť pozostáva z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže sa vyznačuje vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Piesok do filtrácie nie je súčasťou balenia. Tento skvelý bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie najlepšie osviežujúce zážitky na dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery610*320 cm
Celková výška220 cm
Hmotnosť206 kg
Objem L12600
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.