Bazén s krytom a pieskovou filtráciou Black Leather pool Exit Toys oceľová konštrukcia 400*200*100 cm čierny od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Black Leather pool od holandskej značky Exit Toys je priestranný nadzemný bazén s rozmermi 400*200*100 cm, v ktorom sa okúpu rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný bazén v tmavom vyhotovení s luxusným vzhľadom čiernej kože a ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii. Bazén je vďaka 12 pevným kovovým nohám veľmi stabilný, prístup k nemu umožňuje rebrík s protišmykovými schodíkmi.

Kvalitné pieskové filtračné čerpadlo zabezpečuje bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju čistí. Bazén je vybavený priehľadným krytom s okienkami, ktorý pomôže v bazéne dlhšie udržať príjemnú teplotu vody a takisto zabráni tomu, aby sa do bazéna dostali nečistoty. Kryt v tvare kupoly je vybavený pružinovým mechanizmom, dá sa jednoducho otvárať a zatvárať podľa potreby. Objem bazéna je 7020 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda vždy pôsobiť čistým a sviežim dojmom.

Celková váha bazéna je 146 kg a plocha na plávanie má rozmery 370*180 cm s odporúčanou hĺbkou vody 90 cm. Rozmery bazéna s krytom sú 450*250 cm, pričom jeho celková výška je 181 cm. V bazéne sa pohodlne okúpe 5 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho 3-vrstvový plášť pozostáva z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže sa vyznačuje vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Piesok do filtrácie nie je súčasťou balenia.

Tento skvelý bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie tie najlepšie osviežujúce zážitky na dlhé roky. Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery450*250 cm
Celková výška181 cm
Hmotnosť152 kg
Objem L7020
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.