Bazén s pieskovou filtráciou Black Leather pool Exit Toys oceľová konštrukcia 540*250*122 cm čierny od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Black Leather pool patrí so svojimi rozmermi 540*250*122 cm k najväčším bazénom od holandskej značky Exit Toys, pohodlne sa v ňom okúpu rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný a pevný bazén v tmavom vyhotovení s luxusným vzhľadom čiernej kože ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii. Bazén je vďaka 14 pevným kovovým nohám veľmi stabilný, prístup k nemu umožňuje rebrík s protišmykovými schodíkmi.

O čistotu vody sa postará pieskové filtračné čerpadlo, ktoré zabezpečuje bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju zbavuje nečistôt. Objem bazéna je 13465 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom. Celková váha bazéna je 128 kg a plocha na plávanie má rozmery 510*210 cm s odporúčanou hĺbkou vody 110 cm. Celkové rozmery bazéna s konštrukciou sú 625*335 cm. 

V bazéne sa pohodlne okúpe 9 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho 3-vrstvový plášť pozostáva z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže sa vyznačuje vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Piesok do filtrácie nie je súčasťou balenia. Originálny bazén zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie osviežujúce zážitky na dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery540*250 cm
Hmotnosť128 kg
Objem L13465 l
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.