Bazén s pieskovou filtráciou Black Leather pool Exit Toys kruhový oceľová konštrukcia 450*122 cm čierny od 6 rokov

Popis produktu

Bazén s filtráciou Black Leather pool od holandskej značky Exit Toys je kompaktný kruhový bazén s rozmermi 450*122 cm, v ktorom sa okúpu rodičia spolu so svojimi deťmi. Robustný bazén v tmavom vyhotovení s luxusným vzhľadom čiernej kože ozdobí každý dvor a záhradu, je vybavený špičkovou pozinkovanou oceľovou konštrukciou ošetrenou práškovou technológiou, takže vynikajúco odoláva korózii. Bazén je vďaka 12 pevným kovovým nohám veľmi stabilný, stojí pevne na mieste a prístup k nemu umožňuje rebrík s protišmykovými schodíkmi. Špičkové pieskové filtračné čerpadlo sa postará o bezproblémové prúdenie vody a zároveň ju zbavuje nečistôt.

Objem bazéna je 15233 litrov, vnútorná časť bazéna je modrá, vďaka čomu bude voda pôsobiť čistým a sviežim dojmom. Celková váha bazéna je 79 kg a plocha na plávanie má priemer 430 cm s odporúčanou hĺbkou vody 110 cm. V bazéne sa pohodlne okúpe 8 dospelých osôb alebo viacero detí už od 6 rokov. Jeho 3-vrstvový plášť pozostáva z odolného PVC materiálu a polyesteru, takže sa vyznačuje vysokou životnosťou. Súčasťou balenia je aj sada na prípadnú opravu steny plášťa. Piesok do filtrácie nie je súčasťou balenia. Bazén Exit Toys zapadne do každej záhrady a počas horúcich letných dní vám prinesie osviežujúce zážitky na dlhé roky.

Holandská značka Exit Toys už dlhé roky prináša deťom aj dospelým prvotriedne outdoor hračky. Produkty Exit Toys spĺňajú aj tie najprísnejšie kritéria kvality a normy Európskej únie, sú držiteľmi certifikácií TÜV, CE, EN71. Bazény sa vyznačujú originálnym holandským vzhľadom a najvyššou kvalitou, poskytnú zábavu celej rodine!


Tento tovar nie je možné z hygienických dôvodov vrátiť, pokiaľ bol vybratý z ochranného obalu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 rokov
PôvodVyrobené v Holandsku
Rozmery450*122 cm
Hmotnosť79 kg
Objem L15233 l
Priemer450 cm
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.