Dámsky batoh smarTrike extra ľahký na zips modrý

Popis produktu

Praktický a multifunkčný dámsky batoh smarTrike v športovom modrom vyhotovení je tou správnou voľbou pre mamičky, ktorým záleží na elegantnom dizajne a praktickom využití. Maminy ocenia nízku váhu batoha, ktorý disponuje dvoma úložnými priestormi, ktoré sú dostatočné priestranné pre každodenné výlety s ich malými nezbedníkmi. Do väčšieho si bude mamička môcť dať napríklad fľašku s nápojom pre svoju ratolesť a do menšieho si odložiť doklady, kľúče či iné drobnosti. Dámsky batoh je na praktický zips, vďaka ktorému sa mamičky dostanú k svojim veciam rýchlo a jednoducho.

Dámsky batoh je vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, ktoré spolu so svojím jednoduchým a príjemným vzhľadom tvoria nádherný doplnok pre každú ženu, ktorá si potrpí na to, čo na sebe nosí. Modrý dámsky batoh je označený logom a nápisom smarTrike, popredného výrobcu tých najkvalitnejších detských trojkoliek, ktoré sú na trhu momentálne dostupné. Tento batoh je vyrobený ako perfektný doplnok k detským trojkolkám značky smarTrike. Modrý dámsky batoh a trojkolka so značkou smarTrike pre chlapčekov sa navzájom farebne dopĺňajú a tvoria nerozlučnú dvojicu pri každom dobrodružstve, na ktoré sa podujmú.

Výrobca smarTrike je špecialista na kvalitné a spoľahlivé detské trojkolky, ktoré spĺňajú tie najvyššie kritériá svojich zákazníkov. S miliónmi trojkoliek predaných každý rok, je smarTrike zárukou vašej spokojnosti. K tomu sa sústreďuje aj na výrobu elegantných a luxusných doplnkov vo forme prebaľovacích tašiek a batohov, určených pre tie najnáročnejšie mamičky.

Doprava 79

Technické parametre

Rozmery30*40*11 cm
NoteMaterial: Nylon
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.