Batoh kvetinkový Flowers Les Bagages Corolle 26*10*36 cm

Popis produktu

Prekrásna novinka z dielne francúzskej značky Corolle vás okamžite chytí za srdce. Batoh Flowers Les Bagages Corolle pre deti od 3 rokov predstavuje jedinečný módny doplnok, vďaka ktorému sa vaša dcérka dokonale zladí s milovanou bábikou Corolle. Prekrásny ružový batoh s rozmermi 26*10*36 cm je premyslený do toho najmenšieho detailu a jeho celková výška 36 cm je ako stvorená na nosenie na chrbte. Svetloružový batoh s kvetinovým vzorom a trblietavými detailmi má dve priestranné priehradky a deťom poskytuje dostatok úložného priestoru. Dievčatká si do batoha uložia všetky módne doplnky, ktoré bábika Corolle potrebuje na každom výlete.

Dôkladne prepracovaný detský batoh so vzorom kvetov je vyrobený z prvotriednych materiálov a poteší každú malú cestovateľku, ktorá sa odteraz môže za dobrodružsvom vydať spolu so svojou voňavou bábikou Corolle. Prekrásny detský batoh Corolle sa vďaka nastaviteľným popruhom prispôsobí každému dieťaťu a prostredníctvom štítka na menovku si môžu deti svoj batoh označiť. Výnimočný batoh z dielne značky Corolle sa svojím dizajnom perfektne hodí k bábikám Corolle a množstvu doplnkov, ktoré hru premenia na neuveriteľný zážitok. Nie je predsa nič krajšie, ako byť do detailov zladená so svojou milovanou bábikou. Batoh v prípade potreby očistite navlhčenou handričkou.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • ružový batoh
  • pre deti od 3 rokov
  • rozmery 26*10*36 cm
  • dokonale zladený s bábikami Corolle
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery26*10*36 cm
Celková výška36 cm
Hmotnosť0,5 kg
Objem L8,5 l
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.