Batoh s kolieskami Flowers Les Bagages Corolle kvetinkový 26*14*41 cm

Popis produktu

Novinka z dielne francúzskej značky Corolle vás okamžite chytí za srdce. Batoh s kolieskami Flowers Les Bagages Corolle pre deti od 3 rokov predstavuje jedinečný módny doplnok, vďaka ktorému sa vaša dcérka dokonale zladí s milovanou bábikou Corolle. Prekrásny ružový batoh s rozmermi 26*14*41 cm je premyslený do toho najmenšieho detailu a jeho celková výška 41 cm je ako stvorená na používanie deťmi. Svetloružový batoh s kvetinovým vzorom a trblietavými detailmi je na kolieskach a nechýba mu ani praktická teleskopická rúčka, ktorá ho razom premení na praktický kufor. Jedinečný batoh na kolieskach Corolle má dve priestranné priehradky a deťom poskytuje dostatok úložného priestoru

Dôkladne prepracovaný detský batoh so vzorom kvetov je vyrobený z prvotriednych materiálov a poteší každú malú cestovateľku, ktorá sa odteraz môže za dobrodružsvom vydať spolu so svojou voňavou bábikou Corolle. Prekrásny detský batoh Corolle sa vďaka nastaviteľným popruhom prispôsobí každému dieťaťu a prostredníctvom štítka na menovku si môžu deti svoj batoh označiť. Výnimočný batoh z dielne značky Corolle sa svojím dizajnom perfektne hodí k bábikám Corolle a množstvu doplnkov, ktoré hru premenia na neuveriteľný zážitok. Nie je predsa nič krajšie, ako byť do detailov zladená so svojou milovanou bábikou. Batoh-kufrík v prípade potreby očistite navlhčenou handričkou.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie.

Vlastnosti

  • ružový batoh na kolieskach
  • pre deti od 3 rokov
  • rozmery 26*14*41 cm
  • dokonale zladený s bábikami Corolle
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery26*14*41 cm
Celková výška41 cm
Hmotnosť1,1 kg
Objem L10 l
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné