Plážový bar so zmrzlinou Beach Bar Smoby chladivé občerstvenie v stánku a pokladňou s 38 doplnkami

Popis produktu

Plážový bar so zmrzlinou Beach Bar od francúzskeho Smoby predstavuje skvelú hračku pre všetky kreatívne deti od 3 rokov, ktoré si otvoria na záhrade svoj vlastný plážový bar. Pri piknikových posedeniach sa so súrodencami a kamarátmi zabavia pri príprave a ochucovaní zmrzlinových pohárov, vyskúšajú si povolanie zmrzlinárov. Krásny plážový bar so vzhľadom tropického ostrova a plážového domčeka ponúkne deťom mechanický dávkovač zmrzlinových kopčekov spolu s kornútkami a naberačkou. K dispozícii majú dostatok úložného priestoru a veľkú radosť im spraví aj oranžová otvárateľná pokladňa, vďaka ktorej sa naučia narábať s peniazmi a počítať.

V bohatej sade 38 doplnkov sa nachádzajú 2 žlté tanieriky s motívom papagájov, vidličky, nožíky, lyžičky, 2 kornútky so 4 kopčekmi zmrzliny, 3 šálky, zmrzlinový pohár, naberačka na zmrzlinu, šľahačka, kocky ľadu, tabuľka čokolády, posýpka na zmrzlinu, čokoládový toping a palička s citrusovými kolieskami. Všetky repliky kuchynského náradia, potravín a doplnkov deti využijú pri príprave tých najlepších zmrzlinových pochúťok. Plážový bar vydrží deťom dlhé roky, predstavuje skvelý doplnok k detským kuchynkám a obchodom Smoby, dá sa s ním hrať aj samostatne počas celého roka - v interiéri aj exteriéri.

Plážový bar so zmrzlinou Beach Bar prináša deťom realistické zážitky pri hre na obchodníkov, predavačov a zmrzlinárov zároveň. Zahrajú sa s ňou aj viaceré deti, kamaráti a súrodenci. Spoločne sa naučia pripravovať zmrzlinové poháre, dohadujú sa o cenách, zisťujú, na čo slúžia jednotlivé zmrzlinárske doplnky a náčinie. Približujú sa svetu dospelých, získavajú pocit zodpovednosti a zároveň si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť. Zlepšujú si jemnú motoriku a logické myslenie, rýchlejšie sa socializujú a trénujú si komunikačné schopnosti. Rozmery produktu sú 45*27*35 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery45*27*35 cm
Celková výška35 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.