Balančný kužel s vankúšom Cosy Top Swing Smoby multifunkčná šmykľavka na rozvoj pohybu od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy Top Swing je vynikajúca pohybová pomôcka, ktorú využijú vaše deti od 12 mesiacov aj ako multifunkčnú šmykľavku. Táto univerzálna hračka od francúzskeho Smoby zabaví chlapcov aj dievčatá pri hre v interiéri aj exteriéri. Balančný kužeľ stačí jednoducho prevrátiť hore dnom a získate originálnu šmykľavku. Vyznačuje sa prvotriednou európskou kvalitou, kužeľ je vyhotovený z najkvalitnejších plastových materiálov so zaoblenými hranami, poskytuje deťom bezpečnosť a hodiny plné zábavy. Šmykľavku môžete vďaka praktickým rozmerom kdekoľvek umiestniť a dieťa budete mať stále na očiach. Kužeľ však nevyužijete iba ako šmykľavku, ponúka ešte množstvo ďalších aktivít.

Balančnú pomôcku deti využijú aj ako pohodlné sedadlo a zároveň preliezačku. Kužeľ umožňuje deťom aj kolísanie sahojdanie a točenie, zahrajú sa v ňom s hračkami. Počas letných mesiacov naplňte kužeľ vodou a získate perfektný detský bazénik alebo, ak vaše dieťa túži po pieskovisku, tak ho naplníte pieskom. Táto nadčasová hračka bola vyvinutá tak, aby v najvyššej miere rozvíjala schopnosti detí. Poskytuje priestor na oddych aj zábavu, deti si s ním aj zacvičia. Pri každej hre si zlepšujú držanie tela, zmysel pre rovnováhu. Spevňujú si svalstvo na rukách aj nohách, taktiež sa zvyšuje ich obratnosťvnímavosť pri každej zmene polohy.

Prednosti balančného kužeľa:

  • multifunkčné využitie - šmykľavka, bazénik, preliezka, pieskovisko a hojdačka
  • priaznivo vplýva na rozvoj detí
  • prvotriedny UV filter chráni proti vyblednutiu farieb
  • kvalitný a odolný plastový materiál
  • súčasťou je aj mäkký textilný vankúš (prať do 40°C)
  • nosnosť až 25 kg
  • pre chlapcov aj dievčatká od 1 do 5 rokov
  • využitie v interiéri aj exteriéri

Po každej zábave prichádza aj čas na odpočinok. Na ten poslúži kvalitný textilný vankúšik s bodkami, na ktorom si dieťa môže aj pospať. Tvar kužeľa pripomína náruč rodičov, dieťa má pocit istoty. Elegantný vankúšik sa dá oprať v práčke na 40°. Rozmery kužeľa sú 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Jeho váha je 3 kg a nosnosť až 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z plastu najvyššej kvality, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoj krásne tyrkysový povrch aj po dlhých rokoch.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné a originálne hračky. Plast na hračkách Smoby sa vyznačuje veľkou odolnosťou, príjemne oblými hranami a skvelým pocitom pri hraní. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a kreativitu, vďaka čomu sa stali obľúbené u tisícov detí. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou európskej kvality a francúzskeho dizajnu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia77*26*78 cm
Celková dĺžka74 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
Nosnosť25 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.