Balančný kužel s vankúšom Cosy Top Swing Smoby multifunkčné pieskovisko na rozvoj pohybu od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy Top Swing je univerzálna hračka, ktorú využijú chlapci aj dievčatá od 12 mesiacov aj ako praktické pieskovisko. Francúzsky Smoby rináša deťom kvalitný a odolný produkt vyrobený z najkvalitnejšieho plastového materiálu so zaoblenými hranami, ktorý nájde využitie v interiéri aj exteriéri. Dá sa jednoducho naplniť pieskom a vďaka praktickým rozmerom ho môžete umiestniť aj na menšiu záhradu a dvor. Dieťa sa s ním kreatívne zabáva, hĺbi tunely a stavia pieskové hrady. Špičková európska kvalita a originálny dizajn je typickým pre značku Smoby. S pieskoviskom sa deti vydržia zabávať dlhé roky a najväčšia výhoda balančného kužeľa spočíva v jeho univerzálnosti. Rýchlo a jednoducho prispôsobíte jeho využitie pre aktuálne potreby detí.

Kužeľ Smoby sa dá prevrátiť hore dnom a deti tak získajú pohodlné sedadlo alebo sa môžu na ňom spúšťať ako na šmykľavke či preliezať ako cez preliezku. Balančná pomôcka umožňuje deťom aj kolísanie sahojdanie a točenie, zahrajú sa v ňom s hračkami. Počas teplých slnečných dní splní funkciu detského bazénika alebo ho naplníte pieskom a dieťa získa praktické pieskovisko. Kužeľ bol vyvinutý s ohľadom na správny pomer oddychu a zábavy. Deti si s ním zacvičia, ale zároveň si v ňom môžu oddýchnuť a pospať. Pri každej hre si rozvíjajú správne držanie tela, nachádzajú zmysel pre rovnováhu. Spevňujú si svalstvo na rukách aj nohách, taktiež sa zvyšuje ich obratnosťvnímavosť pri každej zmene polohy.

Prednosti balančného kužeľa:

  • množstvo funkcií - šmykľavka, bazénik, preliezka, pieskovisko a hojdačka
  • všestranný rozvoj detí s dôrazom na vyvážený pomer zábavy a oddychu
  • špičkový UV filter chráni proti vyblednutiu farieb
  • plastový materiál najvyššej kvality
  • mäkký textilný vankúš pre maximálne pohodlie (prať do 40°C)
  • vysoká nosnosť až 25 kg
  • pre deti od 1 do 5 rokov
  • využitie v interiéri aj exteriéri

Po každej zábave prichádza aj čas na odpočinok. Na ten poslúži kvalitný textilný vankúšik s bodkami, na ktorom si dieťa môže aj pospať. Tvar kužeľa pripomína náruč rodičov, dieťa má pocit istoty. Elegantný vankúšik sa dá oprať v práčke na 40°. Rozmery kužeľa sú 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Jeho váha je 3 kg a nosnosť až 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z plastu najvyššej kvality, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoj krásne tyrkysový povrch aj po dlhých rokoch.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné a originálne hračky. Plast na hračkách Smoby sa vyznačuje veľkou odolnosťou, príjemne oblými hranami a skvelým pocitom pri hraní. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a kreativitu, vďaka čomu sa stali obľúbené u tisícov detí. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou európskej kvality a francúzskeho dizajnu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Rozmery balenia77*26*78 cm
Celková dĺžka74 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
Nosnosť25 kg
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.