Balančný kužel s vankúšom Cosy Top Swing Smoby multifunkčný na rozvoj motoriky a pohybu a darček loptičky 60 ks od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy Top Swing je moderná pohybová pomôcka a hračka pre všetky deti už od 1 roka. Na jej vývoji sa podieľali špičkoví francúzski dizajnéri z dielne Smoby. Kužeľ je vyhotovený v nádhernej tyrkysovej farbe, ktorá zaujme chlapcov aj dievčatá na prvý pohľad. Multifunkčná hračka pomáha s rozvojom detskej motoriky, udržiavaním rovnováhy a posilňovaním svalstva hravým spôsobom. Tvar kužeľa je prispôsobený potrebám detí, pripomína im náruč rodičov. Môžu sa v ňom hojdaťtočiťkolísať, zahrajú sa v ňom s hračkami, využijú ho ako sedadlo alebo šmykľavku. Univerzálny kužeľ sa stane spoločníkom dieťaťa počas celého roka - zahrá sa s ním v interiéri aj exteriéri. Svoje uplatnenie nájde aj ako bazénik počas horúcich letných dní alebo pieskovisko, v ktorom si kreatívne deti vybudujú svoj krásny pieskový hrad. Pri jeho kúpe získate zdarma aj sadu 60 farebných loptičiek, s ktorými pripravíte svojmu dieťaťu zábavný loptičkový kúpeľ.

Hlavné prednosti:

 • multifunkčná pohybová pomôcka
 • rozvíja koordináciu, správne držanie tela, rovnováhu, stabilitu, spevňuje svalstvo
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • všestranné využitie 5v1 - hojdačka, šmykľavka, preliezka, pieskovisko, bazén
 • UV filter proti vyblednutiu farieb
 • darček zdarma - sada 60 farebných loptičiek
 • kvalitný a odolný plast sa ľahko čistí bežnými čistiacimi prostriedkami
 • mäkký textilný vankúš je možné oprať v práčke (do 40°C)
 • robustné prevedenie, odoláva nepriaznivým poveternostným podmienkam
 • nosnosť až 25 kg
 • pre deti od 1 do 5 rokov

   Francúzsky dizajn v kombinácii s vysokou funkčnosťou dokonale napĺňa potreby detí z fyzického aj psychologického hľadiska. Chlapci aj dievčatá sa s kužeľom zahrajú na dlhé roky, počas ktorých si vyskúšajú rôzne hry, ktoré preveria ich pohybové schopnosti. Spolu s ním si rýchlo osvoja správne držanie tela, vypestujú si zmysel pre udržiavanie stability a rovnováhy, precvičia a spevnia si svalstvo na rukách aj nohách. S balančným kužeľom Smoby sa u detí taktiež rozvíja obratnosť presnosť, lepšie vnímajú priestor a fyzikálne zákony - sú oveľa vnímavejšie.

   Alternatívne hry s balančným kužeľom

   • Schovávačka: menšie deti milujú hry na schovávačky a ľahko sa môžu skryť pod kužeľ. Najprv ho musia prevrátiť hore dnom, takže si precvičia ruky aj nohy a potom zisťujú, či im to stavba a veľkosť ich tela umožňuje. Tvar kužeľa zabezpečí, že dieťa bude mať pod ním dostatok vzduchu a svetla. Takýmto spôsobom prekonáva podvedomý strach zo samoty a učí sa samostatnosti.
   • Hádzanie na cieľ: cielenie a hádzanie loptičky do kužeľa je výborným spôsob, ako zaujať dieťa na dlhší čas, pričom si precvičí koordináciu oko-ruka. Táto hra bude baviť najmä deti od 2 rokov a budú mať radosť z hádzania plyšových hračiek a loptičiek do kužeľa. Súťaže sa môžu zúčastniť aj viaceré deti, môžu navzájom súťažiť o titul najlepšieho triafača.
   • Lietadlo: nechajte svoje deti, aby sa zahrali populárnu hru na lietadlo. Po prevrátení kužeľa si dieťa môže ľahnúť bruškom na vrchol kužeľa a roztiahnuť ruky ako krídla. Táto pozícia je vynikajúcim prostriedkom na zlepšenie stability chrbátika a spevnenie chrbtových svalov. Ktoré dieťa dokáže najvernejšie napodobniť lietadlo?
   • Loptičkový kúpeľ: naplňte deťom kužeľ s rôznymi farebnými loptičkami, medzi ktorými sa bude prehŕňať a hľadať loptičky s rovnakými farbami. Takáto hra vo výraznej miere ovplyvňuje detskú predstavivosť fantáziu, zlepšujú sa jeho kognitívne schopnosti.

    S kužeľom si dieťa nielen zacvičí, ale aj oddýchne. Jeho súčasťou hračky je aj moderný textilný vankúšik, na ktorý si dieťa môže ľahnúť a po hre si ihneď odpočinúť. Vankúš sa dá ľahko umývať, dá sa oprať v práčke na 40°. Rozmery balančného kužeľa sú 75*72*24 cm, pričom jeho výška je 24 cm a dĺžka 75 cm. Váži 3 kg a jeho nosnosť je 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z prvotriedneho plastu, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený anti UV filtrom, takže si zachová svoj krásny vzhľad aj po dlhých rokoch používania. 

    Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné a originálne hračky. Plast na hračkách Smoby sa vyznačuje veľkou odolnosťou, príjemne oblými hranami a skvelým pocitom pri hraní. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a kreativitu, vďaka čomu sa stali obľúbené u tisícov detí. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou európskej kvality a francúzskeho dizajnu.

    Doprava nad 39€ SK zima

    Technické parametre

    Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
    VekOd 12 mesiacov
    PôvodFrancúzsko
    Rozmery75*72*24 cm
    Celková výška24 cm
    Rozmery balenia77*26*78 cm
    Celková dĺžka74 cm
    UV filterÁno
    Balenie v kartóne A/NÁno
    Hmotnosť3,0 kg
    Nosnosť25 kg
    Farbatyrkysová
    Set produktovÁno
    loader  Načítavam sety...

    Hodnotenia

    loader  Načítavam hodnotenia...
     Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.