Balančný kužel s vankúšom Cosy BIG pieskovisko-hojdačka-šmykľavka-preliezka-bazén od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy je univerzálna hračka, ktorú využijú chlapci aj dievčatá od 12 mesiacov aj ako praktické pieskovisko. Nemecký výrobca BIG prináša deťom kvalitný a odolný produkt vyrobený z najkvalitnejšieho plastového materiálu so zaoblenými hranami, ktorý svoje využitie nájde v interiéri aj exteriéri. Dá sa jednoducho naplniť pieskom a vďaka praktickým rozmerom ho môžete umiestniť aj na menšiu záhradu a dvor. Dieťa sa s ním kreatívne zabáva, hĺbi tunely a stavia pieskové hrady. Špičková európska kvalita a originálny dizajn je typickým pre značku BIG. S pieskoviskom sa deti vydržia zabávať dlhé roky a najväčšia výhoda balančného kužeľa spočíva v jeho univerzálnosti. Rýchlo a jednoducho prispôsobíte jeho využitie pre aktuálne potreby detí.

Kužeľ BIG sa dá prevrátiť hore dnom a deti tak získajú pohodlné sedadlo alebo sa môžu na ňom spúšťať ako na šmykľavke či preliezať ako cez preliezku. Balančná pomôcka umožňuje deťom aj kolísanie sahojdanie a točenie, zahrajú sa v ňom s hračkami. Počas teplých slnečných dní splní funkciu detského bazénika alebo ho naplníte pieskom a dieťa získa praktické pieskovisko. Kužeľ BIG bol vyvinutý s ohľadom na správny pomer oddychu a zábavy. Deti si s ním zacvičia, ale zároveň si v ňom môžu oddýchnuť a pospať. Pri každej hre si rozvíjajú správne držanie tela, nachádzajú zmysel pre rovnováhu. Spevňujú si svalstvo na rukách aj nohách, taktiež sa zvyšuje ich obratnosťvnímavosť pri každej zmene polohy.

Prednosti balančného kužeľa:

  • množstvo funkcií - šmykľavka, bazénik, preliezka, pieskovisko a hojdačka
  • všestranný rozvoj detí s dôrazom na vyvážený pomer zábavy a oddychu
  • špičkový UV filter chráni proti vyblednutiu farieb
  • plastový materiál najvyššej kvality
  • mäkký textilný vankúš pre maximálne pohodlie (prať do 40°C)
  • vysoká nosnosť až 25 kg
  • pre deti od 1 do 5 rokov
  • využitie v interiéri aj exteriéri

Ak sa dieťa pri hre unaví, nemusíte ho ukladať do postieľky. Výborne si oddýchne aj v kuželi, pričom využije dizajnový textilný vankúšik, na ktorom si môže aj pospať. Tvar kužeľa pripomína náruč rodičov, dieťa má pocit istoty a bezpečia. Vankúšik sa dá oprať v práčke na 40°. Rozmery kužeľa sú 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Váha produktu je 3 kg a nosnosť až 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z prvotriedneho plastu, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam. Povrch má chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoj krásny vzhľad aj po rokoch používania. 

Nemecká značka BIG je špičkový výrobca hračiek, ktoré sú nositeľmi mnohých ocenení na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nielen kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Originálny dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková dĺžka75 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Nosnosť25 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.