Balančný kužel s vankúšom Cosy BIG hojdačka-šmykľavka-preliezka-pieskovisko-bazén od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy je moderná a originálna multifunkčná hračka od špičkového nemeckého výrobcu BIG a je vhodná pre chlapcov a dievčatká už od 12 mesiacov. Hlavná výhoda balančného kužeľa spočíva v správnom rozvíjaní detskej motoriky a rovnováhy jednoduchým a prirodzeným spôsobom. Kužeľ je špeciálne tvarovaný tak, že sa v ňom detičky cítia bezpečne, pripomína im náruč rodičov. Balančný kužeľ deťom umožňuje hojdanie sakolísanietočenie, môžu sa v ňom hrať s hračkami alebo ho obrátia hore dnom a využijú kužeľ ako sedadlo alebo šmykľavku. Detský kužeľ sa dá využiť v interiéri aj exteriéri - poslúži ako bazénikpieskovisko alebo preliezačka.

Hlavné prednosti:

 • multifunkčná hračka zameraná na motorický vývoj dieťaťa
 • pohybová pomôcka rozvíja koordináciu, správne držanie tela, rovnováhu, stabilitu, spevňuje svalstvo
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • všestranné využitie 5v1 - hojdačka, šmykľavka, preliezka, pieskovisko, bazén
 • UV filter zabráni vyblednutiu farieb
 • kvalitný plast sa ľahko čistí bežnými čistiacimi prostriedkami
 • mäkký textilný vankúš je možné oprať v práčke (do 40°C)
 • robustné prevedenie, odoláva nepriaznivým poveternostným podmienkam
 • nosnosť až 25 kg
 • pre deti od 1 do 5 rokov

   Balančný kužeľ pre deti bol navrhnutý tak, aby dokonale napĺňal potreby detí z fyzického aj psychologického hľadiska. Chlapci aj dievčatá sa s kužeľom nielen výborne zahrajú, ale aj zacvičia. Rodičia rýchlo ocenia jeho praktickosť, všestrannosť a benefity pre svoje ratolesti. Deti si rýchlo osvoja správne držanie tela, vypestujú si zmysel pre udržiavanie stability a rovnováhy, precvičia a spevnia si svalstvo na rukách aj nohách. S balančným kužeľom BIG sa u detí taktiež rozvíja obratnosť presnosť, lepšie vnímajú priestor a fyzikálne zákony - sú oveľa vnímavejšie.

   Alternatívne hry s balančným kužeľom

   • Schovávačka: menšie deti milujú hry na schovávačky a ľahko sa môžu skryť pod kužeľ. Najprv ho musia prevrátiť hore dnom, takže si precvičia ruky aj nohy a potom zisťujú, či im to stavba a veľkosť ich tela umožňuje. Tvar kužeľa zabezpečí, že dieťa bude mať pod ním dostatok vzduchu a svetla. Takýmto spôsobom prekonáva podvedomý strach zo samoty a učí sa samostatnosti.
   • Hádzanie na cieľ: cielenie a hádzanie loptičky do kužeľa je výborným spôsob, ako zaujať dieťa na dlhší čas, pričom si precvičí koordináciu oko-ruka. Táto hra bude baviť najmä deti od 2 rokov a budú mať radosť z hádzania plyšových hračiek a loptičiek do kužeľa. Súťaže sa môžu zúčastniť aj viaceré deti, môžu navzájom súťažiť o titul najlepšieho triafača.
   • Lietadlo: nechajte svoje deti, aby sa zahrali populárnu hru na lietadlo. Po prevrátení kužeľa si dieťa môže ľahnúť bruškom na vrchol kužeľa a roztiahnuť ruky ako krídla. Táto pozícia je vynikajúcim prostriedkom na zlepšenie stability chrbátika a spevnenie chrbtových svalov. Ktoré dieťa dokáže najvernejšie napodobniť lietadlo?
   • Loptičkový kúpeľ: naplňte deťom kužeľ s rôznymi farebnými loptičkami, medzi ktorými sa bude prehŕňať a hľadať loptičky s rovnakými farbami. Takáto hra vo výraznej miere ovplyvňuje detskú predstavivosť fantáziu, zlepšujú sa jeho kognitívne schopnosti.

    Balančný kužeľ nie je len prostriedkom pre zábavu, ale aj pre oddych. Súčasťou tejto multifunkčnej hračky je aj kvalitný textilný vankúšik so vzorom bodiek, na ktorý si dieťa môže ľahnúť a po hre si pohodlne odpočinúť. Vankúš sa dá ľahko umývať, dá sa oprať v práčke na 40°. Rozmery balančného kužeľa sú 75*72*24 cm, pričom jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Váži 3 kg a jeho nosnosť je 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z prvotriedneho plastu, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoj krásny vzhľad aj po dlhých rokoch používania. Prekvapte svoje deti najmodernejšou pohybovou pomôckou od značky BIG.  

    Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

    Doprava nad 39€ SK zima

    Technické parametre

    Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
    VekOd 12 mesiacov
    PôvodNemecko
    Rozmery75*72*24 cm
    Celková výška24 cm
    Celková dĺžka75 cm
    UV filterÁno
    Hmotnosť3,0 kg
    Nosnosť25 kg
    Farbašedá
    Set produktovNie
    loader  Načítavam sety...

    Hodnotenia

    loader  Načítavam hodnotenia...
     Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.