Balančný kužel s vankúšom Cosy BIG hojdačka-šmykľavka-preliezka-pieskovisko-bazén od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy je vynikajúca hojdačka a zároveň pohybová pomôcka od nemeckého výrobcu BIG a poteší všetky deti už od 12 mesiacov. Hlavnou prednosťou kužeľa je správne rozvíjanie detskej motoriky a rovnováhy prirodzeným a hravým spôsobom. Kužeľ je špeciálne tvarovaný tak, že sa v ňom detičky cítia bezpečne, pripomína im náruč rodičov. Kužeľ využijú deti predovšetkým ako hojdačku, ktorá im umožní hojdať sa do všetkých strán. Pri hojdaní si precvičujú správne držanie tela, vypestujú si zmysel pre rovnováhu. Zároveň si spevnia svalstvo na rukách aj nohách. S balančnou pomôckou od BIG sa u detí rozvíja obratnosťvnímavosť pri každej zmene polohy.

Balančný kužeľ deťom umožňuje okrem hojdania aj kolísanietočenie, môžu sa v ňom hrať s hračkami alebo ho obrátia hore dnom a využijú kužeľ ako sedadlo či šmykľavku. Detský kužeľ nájde uplatnenie v interiéri aj exteriéri - poslúži ako bazénikpieskovisko alebo preliezačka. Bol navrhnutý tak, aby dokonale napĺňal potreby detí z fyzického aj psychologického hľadiska. Chlapci aj dievčatá sa s kužeľom nielen výborne zahrajú, ale aj zacvičia. Každý rodič ihneď ocení jeho praktickosť, všestrannosť a benefity pre svoje ratolesti.

Prednosti balančného kužeľa:

  • multifunkčná hračka 5v1 - hojdačka, šmykľavka, preliezka, pieskovisko a bazénik
  • priaznivo vplýva na fyzický a psychický vývoj dieťaťa
  • kvalitný UV filter zabráni vyblednutiu farieb
  • prvotriedny odolný plast
  • mäkký textilný vankúš (možnosť prania do 40°C)
  • nosnosť 25 kg
  • pre deti od 1 do 5 rokov
  • využitie v interiéri aj exteriéri

Po každej zábave si dieťa potrebuje odpočinúť a preto je súčasťou tejto multifunkčnej hračky aj kvalitný textilný vankúšik s bodkovaným vzorom, na ktorý si dieťa môže po každom hojdaní ľahnúť. Vankúšik sa dá oprať v práčke na 40°. Rozmery produktu sú 75*72*24 cm, pričom jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Váži 3 kg a jeho nosnosť je 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z prvotriedneho plastu, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoju krásnu farbu aj po dlhých rokoch používania. 

Nemecká značka BIG stojí za prvotriednymi hračkami, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková dĺžka75 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Nosnosť25 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.