Balančný kužel s vankúšom Cosy BIG multifunkčný rozvoj motoriky a pohybu od 12 mes + Darček 60 ks loptičiek

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy od nemeckého výrobcu BIG poteší chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov a umožní im rozvíjať detskú motoriku a rovnováhu jednoduchým a prirodzeným spôsobom. Špeciálny tvar kužeľa pripomína deťom náruč rodičov, cítia sa v ňom bezpečne a pohodlne. V balančnom kuželi sa deti môžu hojdaťkolísať, točiť, využijú ho ako praktické sedadlo alebo šmykľavku. Súčasťou balenia je aj darčeková sada 60 farebných loptičiek, vďaka ktorým pripravíte svojim nezbedníkom obľúbený loptičkový kúpeľ, v ktorom sa môžu vyšantiť a relaxovať. Praktická hračka sa dá používať v interiéri aj exteriéri - počas horúcich letných dní sa dá naplniť vodou, pieskom, takže sa deti na dvore a záhrade môžu okúpať alebo si budú stavať pieskové hrady a hĺbiť tunely. Pre malých športovcov poslúži ako preliezačka.

Hlavné prednosti:

 • všestranný vývoj dieťaťa
 • pohybová pomôcka pre rozvoj koordinácie, správne držanie tela, rovnováhu, stabilitu, spevňuje svalstvo
 • vhodný do interiéru aj exteriéru
 • všestranné využitie 5v1 - hojdačka, šmykľavka, preliezka, pieskovisko, bazén
 • UV filter zabráni vyblednutiu farieb
 • darčeková sada 60 farebných loptičiek s priemerom 6,5 cm
 • kvalitný plast sa ľahko čistí bežnými čistiacimi prostriedkami
 • mäkký textilný vankúš je možné oprať v práčke (do 40°C)
 • robustné prevedenie, odoláva nepriaznivým poveternostným podmienkam
 • nosnosť až 25 kg
 • pre deti od 1 do 5 rokov

   Balančný kužeľ pre deti bol navrhnutý tak, aby dokonale napĺňal potreby detí z fyzického aj psychologického hľadiska. Chlapci aj dievčatá sa s kužeľom nielen výborne zahrajú, ale aj zacvičia. Rodičia rýchlo ocenia jeho praktickosť, všestrannosť a benefity pre svoje ratolesti. Deti si rýchlo osvoja správne držanie tela, vypestujú si zmysel pre udržiavanie stability a rovnováhy, precvičia a spevnia si svalstvo na rukách aj nohách. S balančným kužeľom BIG sa u detí taktiež rozvíja obratnosť presnosť, lepšie vnímajú priestor a fyzikálne zákony - sú oveľa vnímavejšie. Pri hre s farebnými loptičkami sa učia rozoznávať jednotlivé farby, zlepšujú si aj jemnú motoriku.

   Alternatívne hry s balančným kužeľom

   • Schovávačka: menšie deti milujú hry na schovávačky a ľahko sa môžu skryť pod kužeľ. Najprv ho musia prevrátiť hore dnom, takže si precvičia ruky aj nohy a potom zisťujú, či im to stavba a veľkosť ich tela umožňuje. Tvar kužeľa zabezpečí, že dieťa bude mať pod ním dostatok vzduchu a svetla. Takýmto spôsobom prekonáva podvedomý strach zo samoty a učí sa samostatnosti.
   • Hádzanie na cieľ: cielenie a hádzanie loptičky do kužeľa je výborným spôsob, ako zaujať dieťa na dlhší čas, pričom si precvičí koordináciu oko-ruka. Táto hra bude baviť najmä deti od 2 rokov a budú mať radosť z hádzania plyšových hračiek a loptičiek do kužeľa. Súťaže sa môžu zúčastniť aj viaceré deti, môžu navzájom súťažiť o titul najlepšieho triafača.
   • Lietadlo: nechajte svoje deti, aby sa zahrali populárnu hru na lietadlo. Po prevrátení kužeľa si dieťa môže ľahnúť bruškom na vrchol kužeľa a roztiahnuť ruky ako krídla. Táto pozícia je vynikajúcim prostriedkom na zlepšenie stability chrbátika a spevnenie chrbtových svalov. Ktoré dieťa dokáže najvernejšie napodobniť lietadlo?
   • Loptičkový kúpeľ: naplňte deťom kužeľ s rôznymi farebnými loptičkami, medzi ktorými sa bude prehŕňať a hľadať loptičky s rovnakými farbami. Takáto hra vo výraznej miere ovplyvňuje detskú predstavivosť fantáziu, zlepšujú sa jeho kognitívne schopnosti.

    S balančným kužeľom prichádza aj kvalitný textilný vankúšik s bodkovaným vzorom, na ktorom si môže každé dieťa odpočinúť. Tvar kužeľa pripomína náruč rodičov, poskytuje pocit istoty a bezpečia. Vankúšik sa dá oprať v práčke na 40°. Rozmery produktu sú 75*72*24 cm, pričom jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Váži 3 kg a jeho nosnosť je 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z plastu najvyššej kvality, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoj krásny vzhľad aj po rokoch používania. 

    Nemecká značka BIG je známa svojimi kvalitnými hračkami, ktoré boli ocenené na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Originálny dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

    Doprava nad 39€ SK zima

    Technické parametre

    Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
    VekOd 12 mesiacov
    PôvodNemecko
    Rozmery75*72*24 cm
    Celková výška24 cm
    Celková dĺžka75 cm
    UV filterÁno
    Balenie v kartóne A/NÁno
    Hmotnosť3,0 kg
    Nosnosť25 kg
    Farbašedá
    Set produktovÁno
    loader  Načítavam sety...

    Hodnotenia

    loader  Načítavam hodnotenia...
     Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.