Balančný kužel s vankúšom Cosy BIG bazén-hojdačka-šmykľavka-preliezka-pieskovisko od 12 mes

Popis produktu

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy je vynikajúci detský bazénik od nemeckého výrobcu BIG, ktorý zabaví chlapcov aj dievčatká už od 12 mesiacov. Multifunkčný kužeľ je vhodný do interiéru, ale taktiež aj do exteriéru, dá sa rýchlo naplniť vodou a dieťa sa môže okúpať a ochladiť najmä počas horúcich letných dní. Špeciálny tvar a oblé hrany zaručia dieťaťu pri kúpani bezpečnosť a veľa radostných chvíľ. Takýto bazénik ocení aj každý rodič vďaka jeho šikovným rozmerom a jednoduchej manipulácii. Kužeľ sa dá využiť nielen ako bazénik, ale aj ako pieskovisko.

V balančnom kuželi sa môžu deti aj kolísaťhojdať točiť, zahrajú sa v ňom s hračkami alebo ho obrátia hore dnom a využijú kužeľ ako sedadlo, šmykľavku. Bol navrhnutý tak, aby dokonale napĺňal potreby detí z fyzického aj psychologického hľadiska. Chlapci aj dievčatá sa s kužeľom nielen výborne zahrajú, ale aj zacvičia - môžu ho využívať aj ako preliezku. Deti si ho obľúbia na prvý pohľad, strávia s ním dlhé hodiny. Pri hrách s kužeľom si deti precvičia správne držanie tela, nachádzajú zmysel pre rovnováhu. Spevňujú si svalstvo na rukách aj nohách, taktiež si rozvíjajú obratnosťvnímavosť pri každej zmene polohy.

Prednosti balančného kužeľa:

  • univerzálna hračka 5v1 - bazénik, šmykľavka, preliezka, pieskovisko a hojdačka
  • všestranný rozvoj dieťaťa
  • kvalitný UV filter zachová krásny vzhľad hračky aj po rokoch
  • odolný plast najvyššej kvality
  • mäkký textilný vankúš (možnosť prania do 40°C)
  • vysoká nosnosť - až 25 kg
  • pre chlapcov aj dievčatká od 1 do 5 rokov
  • využitie v interiéri aj exteriéri

S balančným kužeľom prichádza aj kvalitný textilný vankúšik s bodkovaným vzorom, na ktorom si môže každé dieťa odpočinúť. Tvar kužeľa pripomína náruč rodičov, poskytuje pocit istoty a bezpečia. Vankúšik sa dá oprať v práčke na 40°. Rozmery produktu sú 75*72*24 cm, pričom jeho výška je 24 cm a celková dĺžka 75 cm. Váži 3 kg a jeho nosnosť je 25 kg. Balančný kužeľ je vyrobený z plastu najvyššej kvality, odolného voči poveternostným podmienkam. Jeho povrch je taktiež chránený UV stabilizátormi, takže si zachová svoj krásny vzhľad aj po rokoch používania. 

Nemecká značka BIG je známa svojimi kvalitnými hračkami, ktoré boli ocenené na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Originálny dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková dĺžka75 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Nosnosť25 kg
Farbašedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.