Balančné odrážadlo skladacie Folding Balance Bike Red smarTrike červené z hliníka s ergonomickými úchytmi od 2-5 rokov a chrániče ako darček

Popis produktu

Potešte svoje dieťa športovým balančným odrážadlom Balance Bike od špičkového výrobcu smarTrike. Jeho rám je vyhotovený z prvotriedneho hliníka, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a zároveň je odľahčený, vďaka čomu váži celé odrážadlo iba 3,11 kg. Dieťaťu sa na ňom ľahšie udržiava rovnováha a minimalizuje jeho námahu. Pretekársky vzhľad odrážadla je umocnený aj ergonomickými riadidlami, ktoré umožňujú dieťaťu viaceré varianty úchopu. Balančné odrážadlo v krásnom červenom vyhotovení rastie s vaším dieťaťom od 2 do 5 rokov. Súčasťou balenia sú aj kvalitné chrániče na lakte a kolená, ktoré získate ako darček.

Skladacie odrážadlo ocenia aj rodičia, ktorý často chodievajú so svojím dieťaťom na dovolenky, či cestujú autom. Vďaka premyslenému systému sa dá odrážadlo poskladať za pár sekúnd bez akéhokoľvek náradia - časť rámu so zadným kolesom sa jednoducho sklopí a pohodlne ho uložíte do kufra. Prvotriedne EVA kolesá sú vyhotovené zo špeciálneho materiálu, kombinujú výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Malí pretekári si tak užijú tichú a bezproblémovú jazdu aj po menších nerovnostiach. Odrážadlo je vybavené aj stúpadlami na kovovom ráme, na ktoré si dieťa môže vyložiť nôžky.

Balančné odrážadlo vydrží vo vašej rodine po dlhé roky a využijú ho aj ďalšie generácie detí. Vďaka jeho jedinečnej funkcii dokážete nastaviť výšku sedadla od 29 do 40 cm a výšku riadidiel od 45 do 52 cm. Ergonomické sedadlo je veľmi pohodlné, poskytuje deťom komfortné sedenie. Deti sa s odrážadlom vydržia zabávať dlhé roky, budú si posilňovať svalstvo na rukách aj nohách, naučia sa udržovať rovnováhu a stabilitu. Odrážadlo je výborným medzistupňom medzi trojkolkou a prvým bicyklom. Pre vyššiu bezpečnosť dieťaťa odporúčame využívať aj bezpečnostné doplnky, medzi ktoré patria detské chrániče a prilba. Prilba nie je súčasťou produktu, dá sa však u nás samostatne dokúpiť.

Vlastnosti

  • červené odrážadlo od 2 do 5 rokov
  • darčeková sada chráničov na lakte a kolená
  • skladacia kovová konštrukcia z hliníka
  • stúpadlá pre oddych
  • ergonomicky tvarované sedadlo s nastaviteľnou výškou
  • športové riadidlá s nastaviteľnou výškou
  • tiché a odolné EVA kolesá
  • najmodernejší dizajn
  • spĺňa aj najvyššie bezpečnostné požiadavky

smarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek a odrážadiel. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. smarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek a odrážadiel. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zárukou kvality a bezpečnosti aj pre vaše ratolesti. 

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery82*28*52 cm
Celková výška52 cm
Výška sedacej plochy29 - 40 cm
Celková dĺžka82 cm
Výška rúčky45 - 52 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...