Balančné odrážadlo skladacie Folding Balance Bike Red smarTrike z hliníka s ergonomickými úchytmi od 2-5 rokov

Popis produktu

Pripravte svojim deťom prekvapenie v podobe športového balančného odrážadla Balance Bike od špičkového výrobcu smarTrike. Jeho rám je vyhotovený z kvalitného hliníka, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a zároveň je odľahčený, vďaka čomu váži celé odrážadlo iba 3,11 kg. Dieťaťu sa na ňom ľahšie udržiava rovnováha a minimalizuje jeho námahu. Pretekársky vzhľad odrážadla je umocnený aj ergonomickými riadidlami, ktoré umožňujú dieťaťu viaceré varianty úchopu. Balančné odrážadlo v krásnom červenom vyhotovení rastie s vaším dieťaťom od 2 do 5 rokov.

Skladacie odrážadlo ocenia aj rodičia, ktorý často chodievajú so svojím dieťaťom na dovolenky, či cestujú autom. Vďaka premyslenému systému sa dá odrážadlo poskladať za pár sekúnd bez akéhokoľvek náradia - časť rámu so zadným kolesom sa jednoducho sklopí a pohodlne ho uložíte do kufra. Prvotriedne EVA kolesá sú vyhotovené zo špeciálneho materiálu, kombinujú výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Malí pretekári si tak užijú tichú a bezproblémovú jazdu aj po menších nerovnostiach. Odrážadlo je vybavené aj stúpadlami na kovovom ráme, na ktoré si dieťa môže vyložiť nôžky.

Balančné odrážadlo vydrží vo vašej rodine po dlhé roky a využijú ho aj ďalšie generácie detí. Vďaka jeho jedinečnej funkcii dokážete nastaviť výšku sedadla od 29 do 40 cm a výšku riadidiel od 45 do 52 cm. Ergonomické sedadlo je veľmi pohodlné, poskytuje deťom komfortné sedenie. Deti sa s odrážadlom vydržia zabávať dlhé roky, budú si posilňovať svalstvo na rukách aj nohách, naučia sa udržovať rovnováhu a stabilitu. Odrážadlo je výborným medzistupňom medzi trojkolkou a prvým bicyklom. Pre vyššiu bezpečnosť dieťaťa odporúčame využívať aj bezpečnostné doplnky, medzi ktoré patria detské chrániče a prilba. Nie sú súčasťou produktu, dajú sa však u nás samostatne dokúpiť.

Vlastnosti

  • červené odrážadlo od 2 do 5 rokov
  • skladacia kovová konštrukcia z hliníka
  • stúpadlá pre oddych
  • ergonomicky tvarované sedadlo s nastaviteľnou výškou
  • športové riadidlá s nastaviteľnou výškou
  • tiché a odolné EVA kolesá
  • najmodernejší dizajn
  • spĺňa aj najvyššie bezpečnostné požiadavky

smarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek a odrážadiel. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. smarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek a odrážadiel. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zárukou kvality a bezpečnosti aj pre vaše ratolesti. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
Rozmery82*28*52 cm
Celková výška52 cm
Výška sedacej plochy29 - 40 cm
Celková dĺžka82 cm
Výška rúčky45 - 52 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,1 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.