Balančné odrážadlo Peppa Pig Learning Bike Smoby od 24 mes

Popis produktu

Detské balančné odrážadlo Peppa Pig od francúzskeho výrobcu Smoby je krásny balančný bicykel pre deti. Deti sa s balančným odrážadlom Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Peppa Pig má pekný rozprávkový obrázok na riadidlách a výrazné modro-žlté sfarbenie. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 24 mesiacov. Rozmery odrážadlá sú 76*40*49 cm. Výška sedadla je 35 cm.

Výhodou rozprávkového balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojanom umiestneným pod strednou časťou balančného odrážadla. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si francúzsku spoločnosť Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Každý malý jazdec bude svoje nové odrážadlo Learning Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a nebude mať problém s udržiavaním rovnováhy. Odrážadlo má kvalitné kolesá pre hladkú jazdu a stojan na ľahké zaparkovanie. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Vlastnosti

  • jedinečný rozprávkový motív Peppa Pig
  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • tiché kolieska
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery76*40*49 cm
Celková výška49 cm
Rozmery balenia31*15*68 cm
Výška sedacej plochy33-38 cm
Celková dĺžka77 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Nosnosť30 kg
Diameter25 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné