Balančné odrážadlo Learning Bike Požiarnik Sam Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla od 24 mes

Popis produktu

Odrážadlo Learning Bike má jedinečný rozprávkový motív Fireman Sam (Požiarnik Sam). Deti sa s balančným odrážadlom Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Fireman Sam má pekné modro-žlto-červené sfarbenie a obrázok požiarnika Sama na riadidlách. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu výškovo nastaviteľné sedadlo, takže rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Je to skvelý medzistupeň pri presedlaní z detskej trojkolky na svoj prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 24 mesiacov. Rozmery odrážadlá sú 77*40*48 cm. Výška sedadla je 35 cm.

Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Konštrukcia odrážadla je pevná a kovová, preto vydrží ako nové dlhé roky. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojančekom umiestneným pod strednou časťou balančného odrážadla. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Každý malý jazdec bude svoje nové odrážadlo Learning Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a nebude mať problém s udržiavaním rovnováhy. Odrážadlo má kvalitné gumené kolesá pre hladkú jazdu a stojan na ľahké zaparkovanie. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. 

Vlastnosti

  • jedinečný rozprávkový motív Fireman Sam (Požiarnik Sam)
  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • gumené kolieska
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery77*40*48 cm
Rozmery balenia30*15*67 cm
Výška sedacej plochy33-38 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,07 kg
Priemer25 cm
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.