Balančné odrážadlo Learning Bike Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla červeno-žlté od 24 mes

Popis produktu

Detské balančné odrážadlo francúzskej značky Smoby je určené pre deti od 2 rokovOdrážadlo Learning Bike je prevedené vo sviežej farebnej kombinácii červenej, žltej a bielej farby. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo i riadidlá, takže rastie s dieťatkom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Je to skvelý medzistupeň pri presedlaní z detskej trojkolky na svoj prvý bicykel.

Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 24 mesiacov, vďaka sviežej farebnej kombinácii je rovnako vhodné pre chlapcov i dievčatá. Rozmery odrážadlá sú 77*40*48 cm. Výška sedadla je 35 cm. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Konštrukcia odrážadla je pevná a preto vydrží ako nové dlhé roky. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojančekom umiestneným pod strednou časťou balančného odrážadla. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Volant odrážadla sa otáča do strán o 30 stupňov. Kolesá na odrážadle sú gumené.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • pevná konštrukcia
  • nastaviteľná výška riadidiel aj sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • atraktívne farebné prevedenie a originálny dizajn
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery77*40*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia30*15*67 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,07 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.