Balančné odrážadlo Learning Bike Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla bielo-ružové od 24 mes

Popis produktu

Dievčenské balančné odrážadlo francúzskej značky Smoby je určené pre deti od 2 rokovOdrážadlo Learning Bike je prevedené v nežnej dievčenskej farebnej kombinácii bielej a ružovej. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo, takže rastie s vašou slečnou až do doby, kedy je pripravená presedlať na svoj prvý bicykel. Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské banačné odrážadlo je pohodlné a bezpečne riešené. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky dievčatká od 24 mesiacov. Rozmery odrážadla sú 77*40*48 cm. 

Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Balančné odrážadlo vyžaduje viac sústredenia a vydanie väčšej energie ako odrážacie autíčka, preto sa dieťa jazdou na Learning Bike správne športovo unaví. Konštrukcia odrážadla je pevná, a preto vydrží ako nové dlhé roky. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojančekom umiestneným pod strednou časťou balančného odrážadla. Ak chcete pre svoju slečnu to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Volant odrážadla sa otáča do strán o 30 stupňov. Výška sedadla od zeme je 35 cm. Odrážadlo má kvalitné gumené kolesá, ktoré zabezpečujú tichú a hladkú jazdu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál použitý na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je veľmi jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na  hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Upútajú každé dieťa a je to skvelý darček pre malých jazdcov. Proces výroby hračiek Smoby  je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu.

Vlastnosti

  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • stojan pre jednoduché parkovanie
  • pevná konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • nežné dievčenské farby
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 2 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery77*40*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia30*15*67 cm
Hmotnosť3,07 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.