Balančné odrážadlo First Bike Smoby s nastaviteľnou výškou sedadla ružovo-čierne od 18 mes

Popis produktu

Balančný bicykel First Bike od francúzskeho výrobcu Smoby je jedinečné balančné odrážadlo pre deti s najmodernejším dizajnom. Je vhodné už od 18 mesiacov, farebne sa hodí hlavne pre dievčatá. Deti sa s balančným odrážadlom Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Smoby má krásne čierno-ružové farebné prevedenie so štýlovým strieborným stredovým rámom. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Rastie s dieťaťom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Odrážadlo je vhodné pre všetky deti od 18 mesiacov. Rozmery odrážadla sú 76*40*49 cm. Výška sedadla je 35-40 cm a je nastaviteľná podľa potrieb dieťatka.

Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu z Francúzska Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Každý malý jazdec bude svoje nové odrážadlo First Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a nebude mať problém s udržiavaním rovnováhy. Odrážadlo má kvalitné a tiché kolesá pre hladkú jazdu, ktoré majú priemer 25 cm. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Vlastnosti

  • najmodernejší dizajn
  • farebné prevedenie hlavne pre dievčatá
  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • tiché kolieska s priemerom 25 cm
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery76*40*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia26*30*64 cm
Výška sedacej plochy35 - 40 cm
Celková dĺžka76 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
KolesáEVA wheels - Ø 25 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.