Balančné odrážadlo Disney Princess First Bike Smoby s kovovou konštrukciou a nastaviteľným sedadlom od 24 mes

Popis produktu

Balančné odrážadlo Disney Princess je krásny balančný bicykel, ktorý si dievčatká od 24 mesiacov zamilujú na prvý pohľad. Deti sa s balančným odrážadlom učia správne udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo je vyhotovené v nádhernom ružovom vyhotovení s motívom animovanej rozprávky Princezné (Princess) z dielne Disney, ktorú si obľúbili dievčatká po celom svete. Rozprávkové balančné odrážadlo je vybavené odolnou kovovou konštrukciou a dieťa má k dispozícii výškovo nastaviteľné sedadlo. Odrážadlo rastie s dieťaťom až do doby, kedy je pripravené na svoj prvý bicykel. Je to výborný medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Rozmery odrážadla sú 76*39*48 cm. Výška pohodlného sedadla je 35 - 40 cm a je nastaviteľná podľa potrieb dieťaťa.

Výhodou balančného odrážadla oproti klasickým štvorkolesovým autíčkam je potreba udržiavať rovnováhu. Dieťa sa musí spoliehať na seba, spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. Dieťa jazdou na balančnom odrážadle naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, pričom nedokáže vyvinúť vysokú rýchlosť, pretože sa odráža nohami. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si výrobcu Smoby, ktorý je zárukou kvality overenej počas dlhých rokov. Odrážadlo pre deti sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý už dlhé roky produkuje tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiály použité na hračkách Smoby sú pevné a odolné, zároveň veľmi jemné a hladké k detským rúčkam. Hračky tohto výrobcu majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Každá malá princezná bude svoje nové odrážadlo First Bike milovať. Veľmi ľahko z neho prejde na prvý bicykel a nebude mať problém s udržiavaním rovnováhy. Odrážadlo má kvalitné a tiché EVA kolesá s priemerom 25 cm, spájajúce výhody tichých, gumených koliesok a odolného plastu. Vďaka tomu odrážadlo ponúka hladkú a príjemnú jazdu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Vlastnosti

  • najmodernejší dizajn
  • ružové farebné vyhotovenie s motívom rozprávky Princezné
  • odrážadlo, pri ktorom sa deti učia udržiavať rovnováhu
  • zabezpečí ľahší prechod na prvý bicykel
  • EVA kolieska s priemerom 25 cm
  • pevná kovová konštrukcia
  • nastaviteľná výška sedadla
  • odrážadlo rastie spolu s dieťaťom
  • kvalitný francúzsky výrobok
  • vhodné od 24 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery76*39*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia26*15*62 cm
Výška sedacej plochy35 - 40 cm
Celková dĺžka76 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
KolesáEVA wheels - Ø 25 cm
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.