Baby puzzle silueta Červená čiapočka Educa 24 dielov

Popis produktu

Puzzle pre deti Červená čiapočka sú puzzle s motívom Červenej čiapočky. Motív týchto puzzle je obľúbená postavička z rozprávky o dievčatku Červená čiapočka, ktorá išla cez les za babičkou, aby jej doniesla koláče. Balenie puzzle obsahuje 24 dielikov. Puzzle pre najmenšie deti po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy a teda sú pre deti bezpečné. Tieto puzzle pre deti sú polepené peknými, veselými obrázkami.

Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Hrou s týmito puzzle pre najmenšie dievčatká si detičky trénujú jemnú motoriku. Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 3 rokov. Veľkosť obrázku je 42*30 cm. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier.

V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. S puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodŠpanielsko
Rozmery42*30 cm
Rozmery balenia22*24,5*6 cm
Dieliky puzzle24
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.