Baby Puzzle Lesné zvieratká Educa 5-obrázkové od 24 mes

Popis produktu

Detské puzzle Educa je krásna skladačka s motívom lesných zvieratiek. Deti od 24 mesiacov spoznávajú zvieratká z lesa počas skladania skladačky. V balení je spolu 19 dielikov puzzle, z ktorých sa dá poskladať 5 zvieratiek: jeleň, zajačik, líška, medveď a medvedík čistotný. Deti sa pri skladaní puzzle nielen zabavia, ale aj sa niečo nové naučia.

Puzzle pre najmenšie deti po poskladaní tvoria päť obrázkov. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Jednotlivé dieliky puzzle sú väčších rozmerov pre ľahšiu manipuláciu. Puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky.

Detská hra s puzzle rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí. Deti sa učia koncentrovať, vnímať detaily a rozvíja sa ich jemná motorika.Puzzle sú vhodné pre vekovú kategóriu od 24 mesiacov. Veľkosť obrázku je 31,5*21,5*4,5 cm. Španielsky výrobca Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj dospelých, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodŠpanielsko
Rozmery balenia31,5*21,5*4,5 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.