Bábika handrová Baby Lilli Doll ThreadBear 41 cm z jemnej mäkkej bavlny s odnímateľnou plienkou

Popis produktu

Handrová bábika Baby Lilli Doll je očarujúca bábika, ktorá poteší všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Nadčasová bábika je vyrobená z jemnej a mäkučkej bavlny a za jej dizajnom stoja špičkoví odborníci značky ThreadBear Design. Stane sa nerozlučnou kamarátkou vášho dieťaťa, ktoré s ňou bude rýchlejšie zaspávať a kedykoľvek sa s ňou zahrá. Nádherná bábika Baby Lilli je oblečená v bielom kostýme zajačika a kapucňu má ozdobenú uškami, takže ihneď zaujme každé dieťa. Pod kostýmom sa skrýva mäkká biela odnímateľná plienka, vďaka ktorej získajú dievčatká ešte realistickejší zážitok pri starostlivosti o bábiku.

Detská bábika Baby Lilli má realistické jemné vlásky a vyšívanú usmievavú tváričku s modrými očkami. Pri výrobe bola použitá ručne vyberaná bavlna najvyššej kvality. Bábika má výšku až 41 cm, stane sa ozdobou každej detskej izbičky vďaka nezameniteľnému britskému vzhľadu. Tradičný britský dizajn pomáha deťom objavovať ich vlastnú osobnosť a zdravé sebavedomie už od útleho veku. Bábiky ThreadBear sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. S bábikou Baby Lilli dieťa zažije veľa radostných chvíľ, rozvíja si fantáziu a predstavivosť, stará sa o ňu, chodia spolu na prechádzky, objíma ju a cíti sa s ňou bezpečne.

Línia ThreadBear v sebe skrýva nádherné detské bábiky, zástery, plášte, tašky, textilné knižky a peračníky, ktoré sú navrhnuté vo Veľkej Británii poprednými dizajnérmi a vyznačujú sa pravým britským dizajnom, ktorí si deti zamilujú na prvý pohľad. Produktová línia ThreadBear myslí na budúcnosť detí, vysokokvalitné ekologické materiály, použité pri výrobe, sú maximálne bezpečné, šetria životné prostredie a spĺňajú prísne kritériá a normy EÚ. Nadčasový vzhľad produktov ThreadBear poteší aj ďalšie generácie detí, vydržia vo vašej rodine dlhé roky.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery41 cm
Celková výška41 cm
Rozmery balenia20*26,5*21 cm
Hmotnosť193 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.