Sada 3 bábik v kostýmoch Mini Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm Líška Zajac a Srnka od 12 mes

Popis produktu

Pripravte svojim deťom prekvapenie v podobe populárnej sady bábik v kostýmoch z edície MiniKiss, medzi ktorými nájdu krásnu líškuzajačikasrnčeka. Rozprávkové zvieratká prebudia v deťoch od 12 mesiacov svet fantázie a rozprávkových príbehov. Akciová sada prvotriednych bábik je skvelou voľbou pre chlapcov a dievčatá, ktoré sa s nimi nebudú chcieť rozlúčiť. Môžu si ich brať na výlety, návštevy a večer s nimi môžu spoločne zaspávať. Štýlové kostýmy v podobe zvieratiek v kombinácii s usmiatymi tváričkami budú rozveseľovať chlapcov aj dievčatká po dlhé roky. Bábiky sú pripravené na objímanie, túlenie sa a deti ich môžu bez obáv stláčať, ako dlho si budú želať. Ich výška je 20 cm, sú ako stvorené do malých detských rúčok.

Tvárička a ručičky každej bábiky sú z prvotriedneho plastu, jemného na dotyk a telíčko je z príjemne mäkkého textilu. Bábiky Animal Doll všestranne rozvíjajú schopnosti dieťaťa. Hra s bábikou prináša deťom pocit zodpovednosti, učia sa o ňu starať a udržiavať ju v čistote. Touto starostlivosťou sa hravým spôsobom približujú svetu dospelých. Zlepšujú si jemnú motoriku, manuálne zručnosti a taktiež aj komunikačné a jazykové schopnosti pri rozprávaní rôznych príbehov a uspávaní.

Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby sa vyznačuje vysokou odolnosťou a skvelým pocitom pri hraní. Bábiky zo série MiniKiss sú vhodné na stláčanie a maznanie, keďže sú z mäkkého a pružného materiálu. Proces výroby hračiek Smoby je pod prísnou kontrolou a hračky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery16*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozmery balenia35*30*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,18 kg
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné